Нардепи планують «омолодити» педагогічні кадри вінницьких ВНЗ

Комітет з питань науки і освіти розробив законопроект, за яким передбачено встановлення граничного віку перебування на посадах для всіх викладачів ВНЗ.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив нардеп РВУ, перший заступник голови Комітету з питань науки і освіти Олександр Співаковський.

«Нормами проекту закону передбачене двоступеневе впровадження граничного віку перебування на посадах науково-педагогічних і педагогічних працівників вищих навчальних закладів, а саме:

а) до 31 грудня 2019 року:

для осіб, які перебувають на керівних посадах – до 67 років;

для осіб, які перебувають на інших посадах науково-педагогічних та педагогічних працівників – до 69 років;

для осіб, які перебувають на науково-педагогічних посадах професорів, та яким присвоєно вчене звання професора – до 72 років.

б) з 1 січня 2020 року:

для осіб, які перебувають на керівних посадах – до 65 років;

для осіб, які перебувають на інших посадах науково-педагогічних та педагогічних працівників – до 67 років;

для осіб, які перебувають на науково-педагогічних посадах професорів, та яким присвоєно вчене звання професора – до 70 років», - йдеться в публікації.

За словами Співаковського, при підготовці законопроекту авторами було проведено аналіз щодо визначення співвідношення середньої тривалості перебування на посадах керівників ВНЗ та їхнього віку. Результати показали, що тенденція тривалого перебування на цих посадах має тенденцію до погіршення.

«Під час розробки законопроекту також був використаний досвід Республіки Польща, де ректором ВНЗ може бути особа, вік якої не повинен перевищувати 67 років», - зазначив нардеп.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов