• Головна
  • Нардепи планують «омолодити» педагогічні кадри вінницьких ВНЗ
15:55, 17 липня 2015 р.

Нардепи планують «омолодити» педагогічні кадри вінницьких ВНЗ

Комітет з питань науки і освіти розробив законопроект, за яким передбачено встановлення граничного віку перебування на посадах для всіх викладачів ВНЗ.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив нардеп РВУ, перший заступник голови Комітету з питань науки і освіти Олександр Співаковський.

«Нормами проекту закону передбачене двоступеневе впровадження граничного віку перебування на посадах науково-педагогічних і педагогічних працівників вищих навчальних закладів, а саме:

а) до 31 грудня 2019 року:

для осіб, які перебувають на керівних посадах – до 67 років;

для осіб, які перебувають на інших посадах науково-педагогічних та педагогічних працівників – до 69 років;

для осіб, які перебувають на науково-педагогічних посадах професорів, та яким присвоєно вчене звання професора – до 72 років.

б) з 1 січня 2020 року:

для осіб, які перебувають на керівних посадах – до 65 років;

для осіб, які перебувають на інших посадах науково-педагогічних та педагогічних працівників – до 67 років;

для осіб, які перебувають на науково-педагогічних посадах професорів, та яким присвоєно вчене звання професора – до 70 років», - йдеться в публікації.

За словами Співаковського, при підготовці законопроекту авторами було проведено аналіз щодо визначення співвідношення середньої тривалості перебування на посадах керівників ВНЗ та їхнього віку. Результати показали, що тенденція тривалого перебування на цих посадах має тенденцію до погіршення.

«Під час розробки законопроекту також був використаний досвід Республіки Польща, де ректором ВНЗ може бути особа, вік якої не повинен перевищувати 67 років», - зазначив нардеп.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...