На Вінничині створять власну Софіївку

У місті Ладижин завершується будівництво дендрологічного парку. Там створили водойму з водопадами та фонтанами, кам`яний сад та літній кінотеатр. Про це кореспонденту Gazeta.ua стало відомо під час виїзного засідання колегії облдержадміністрації.

" Я ж сам з Тростянця, то це можна сказати, моя Батьківщина. Порівнюючи те, яким є Ладижин сьогодні з тим, яким він був 15 років тому - це небо і земля. Місто було брудним, закинутим, тут постійно бастували люди", - розповідає голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій.

За словами першого заступника міського голови Ладижина Павла Анущенка, будівництво обійшлося в 37 млн. грн. Дендропарк готовий на 40%.

"Цей парк має стати місцем для відпочинку, як місцевих жителів, так і туристів. Дендропарк ми розділили на три зони: експозиційну, адміністративно-господарську та наукову. В першій черзі по будівництву є експозиційна частина, вона є найбільшою. Тут будуть розміщені тематичні алеї, альпінарії, фонтани, водопади та літній кінотеатр. Планується здати цю частину парку до дня Незалежності. Другим в черзі є проект на будівництво адміністративно-господарських приміщень та побудова наукової частини парку. Плануємо створити музей, павільйони, де можуть проводитись заняття для школярів та дітей з садочків. Оранжереї, де ми будемо власноруч вирощувати посадковий матеріал, який зможемо використовувати для прикраси нашого міста. Цим і плануємо завершити будівництво в грудні місяці поточного року", - каже Павло Анущенко.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов