Вінницька злочинність в цифрах (ІНФОГРАФІКА)

Криміногенна ситуація. Щодня в області обкрадають три десятки людей, раз на тиждень – когось ґвалтують, раз на десять днів – убивають. Міліцейська статистика каже: стало менше особливо тяжких злочинів, ніж було торік у цей самий час


Щодня – майже вісім десятків дзвінків на „102”. І на десять тисяч населення – 51 злочин. Але тимчасово виконуючий обов’язки начальника обласної міліції Олександр Глянько називає криміногенну ситуацію у вінницькому регіоні стабільною і контрольованою.

- Підтвердженням стабільності є зменшення особливо тяжких кримінальних правопорушень на 16 відсотків, - сказав він, коли розповідав про результати роботи міліції за шість місяців. – У першому півріччі розкрили 17 вбивств, і одне залишилося нерозкритим. Це вбивство у Тростянецькому районі літньої жінки. Також цього року розкрили три вбивства, скоєні в минулих роках - у Тростянці, Могилів-Подільському та в Ладижині. Розкриті у нас всі зґвалтування, які були зареєстровані, в тому числі зґвалтування минулих років. Затримали свого роду маніяка – раніше судимого мешканця Немирівського району, який зґвалтував неповнолітню в 2004 році, скоїв два зґвалтування минулого року і цього року - розбійний напад.

Що стосується розбійників, то цього року знайшли винуватців вінницької паніки під час Революції Гідності. Спіймали на квартирній крадіжці організовану злочинну групу, яка торік і позаторік нападала зі зброєю і в масках на магазини, ломбарди, пункти обміну волют, ювелірні крамниці. Серед цих бандитів були кавказці. Епізодів у справі – десять.

- У складі цього організованого злочинного угрупування діяли шість осіб, - каже Олександр Глянько. – П’ятеро затримані, один у розшуку. У них виявили зброю, гранати... Що стосується зброї з АТО, що ми в Гайсині вилучили у громадського активіста, учасника Майдану, волонтера зброю. Є в нас у роботі інформація, яка стосується окремих учасників громадських формувань. Проводимо зараз заходи...

Яких злочинів поменшало, а яких, навпаки, стало більше – дивіться в інфографіці. Вона складена за даними обласного управління міліції за шість місяців. Якщо говорити про розкриття, то воно високе також у справах про розбійні напади – більше 72%. Але середній показник по всіх видах злочинів демонструє нерадісну картинку: лише в третині злочинів знаходять винуватців (показник розкриття - 34%).
 1437028101_06-%D0%B8%D0%BD%D1%84%D0%BE.jpg

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов