На новий стадіон на Вінничині не вистачає 1 млн. гривень

В Козятині планують відкрити новий спортзал для дитячо-юнацької спортивної школи.

На введення довгобуду в експлуатацію бракує 1 млн. грн.. Голова облдержадміністрації переконаний: спорткомплекс необхідний для району, тому обласна влада розгляне питання щодо фінансової допомоги. На нове приміщення очікують майже 500 вихованців спортшколи.

Будівництво спортивної зали розпочалось більше 20 років тому. Дольову участь в її спорудженні на той час брали місцеві колгоспи. Після 91 року роботи припинились.

Районна влада взялась за реконструкцію недобудови 2008 року. За цей час в будівлю вкладено майже 1,5 млн. грн., з яких левова частка – з місцевого бюджету.

Власна спортзала – актуальне питання для районної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос». Досі діти займались або в орендованих приміщеннях, або за місцем проживання. Відтак, це заважало якісній підготовці спортсменів. «Зараз районна школа не має своєї будівлі, робота школи проводиться на базі сільських шкіл. В спортшколі працюють чотири відділення – легка атлетика, футбол, волейбол, карате-до. І успіхи у наших дітей є», - розповідає начальник відділу фізкультури і спорту Козятинської РДА Валерій Швець.

Голова облдержадміністрації Микола Джига наголошує, що відновлення спортивних споруд в області – напрямок абсолютно правильний. В районі повинен бути сучасний спорткомплекс, який би став базою для тренувань і занять молоді. Він відзначив: «Багато роботи по цій будівлі зроблено. Якісна споруда. Сюди треба вкласти не менше мільйона, щоб завершити. Місцева влада просить допомогти, будемо думати. Робитимемо усе можливе, щоб наступного року ввести його в дію і діти могли там займатися».

Районне керівництво зазначає, що не залишать без уваги цей об’єкт, а також залучатимуть спонсорську допомогу. Бажаючі допомогти спортшколі серед місцевих підприємців, фермерів та керівників агроформувань уже є.

Для довідки:

У 2011 році на фінансування галузі фізичної культури та спорту з бюджетів усіх рівнів передбачено 32 млн. грн., що на 600 тис. грн. більше минулорічного.
Протягом 2011 року відремонтовано та впорядковано 90 % спортивних споруд в районах області, реконструйовано понад 20 спортмайданчиків та спортзалів.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
29 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов