Вінницьким батькам покажуть кіно, як витрачають їх кошти на школи та садочки

Директор департаменту освіти Вінницької міської ради Володимир Буняк повідомив, що двічі на рік перед батьками шкіл та садочків звітують про витрачені здані ними кошти не лише протокольно, а й з підкріпленням відеоматеріалів.

Про це повідомляє департамент у справах ЗМІ та зв'язків з громадськістю Вінницької міської ради.

За словами головного освітянина міста, збір коштів у школах та дошкільних навчальних закладах не є обов'язковим. «Кошти, які надходять від батьків або інших осіб, є підзвітними, - підкреслив Буняк. - Чотири роки тому департаментом освіти та головами батьківських комітетів було прийнято рішення про щорічний звіт використання коштів, які надходять у фонди шкіл.

Таким чином, двічі на рік з 15 по 20 вересня та з 15 по 20 січня перед батьками звітують не лише протокольно, а й з підкріпленням відеоматеріалів. «Тому кожен із батьків, який бажає впевнитись, що кошти, які він здавав для садочку або ж групи, витрачено за призначенням, може абсолютно без перешкод ознайомитись із звітами та впевнитись у доцільності їх використання», - сказав Буняк.

Він сказав, що відколи проводяться щорічні звіти про використання коштів, кількість скарг від батьків значно скоротилась.

Буняк запевнив, що за усіма зверненнями, які надходять на гарячу лінію «Цілодобової варти» з питань освіти, здійснюється чіткий контроль. «Усі звернення, скарги та пропозиції стосовно освітнього процесу у школах та садочках міста передаються до департаменту освіти. Проводиться ретельна перевірка стосовно ситуації, що склалась. Телефонуючи на «Цілодобову варту» вінничани обов'язково залишають свої координати (прізвище та контактний телефон), а відповідальний за навчальний заклад інспектор більш детально вивчає питання безпосередньо від особи, яка залишає звернення, - розповідає Буняк. - Якщо була залишена скарга на викладача і ситуація підтвердилась, адміністрація школи чи садочку вживає відповідні заходи, якщо пропозиція або побажання стосовно розкладу занять або руху шкільного автобусу - їх обов'язково враховують у подальшій роботі закладу».

Загалом же за два місяці в електронній базі даних зареєстровано близько 17 звернень щодо роботи загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів обласного центру. Найбільше дзвінків надходило стосовно регулювання дорожнього руху на пішохідних переходах поблизу шкіл та розкладу руху шкільного автобусу тощо.

Нагадаємо, з вересня поточного року відділ оперативного реагування «Цілодобова варта» приймає звернення від городян стосовно роботи загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів обласного центру.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
40 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов