Чорнобильці з Вінниці руйнували паркан перед парламентом

За оцінками голови Вінницької організації «Союз-Чорнобиль», у вівторок під парканом парламенту, а ботім і біля Верховної ради було щонайменше 80 вінничан-чорнобильців.

Голова Вінницької організації «Союз-Чорнобиль» Микола Бойчук говорить, що до Верховної Ради Мали намір приїхати значно більше вінничан.

- Сталося так, що коли ми приїхали вночі на вокзал, виявилося, що білетів на жодний поїзд немає. Ми були приголомшені цим. Цією цинічністтю влади. А в той же час ми бачили у вікна потягів, що зупиняються, що місця у вагонах є, - говорить Микола Бойчук.

Саме це і завадило більшості потрапити до столиці.

- Ми були змушені добиратися до Києва на «перекладних». Дуже багато людей з районів області не доїхало на акцію.

Микола Бойчук говорить, що він брав участь у переговорах чорнобильців з спікером Володимиром Литвиним.

- Нас чорнобильців на переговорах було п’ятеро, крім Литвина були нардепи Ляшко, Волинець, Королєвська, представники бюджетного комітету та комітету з соціальних питань. Наша позиція булла така: чорнобильці, афганці, діти війни, одним словом, всі пільговики, що втратили через постанови Уряду право на пільги, мають отримати належне. Повинен виконуватися закон, а не постанови Кабміну. Закон зворотньої сили не має.

Про те, як відреагували представники влади на вимоги чорнобильців, Микола Бойчук говорить ось що:

- Всі відмовки Кабміна, мовляв, нема грошей, ми не сприймаємо. Якщо не можити поповнювати державну скарбницю і ефективно витрачати гроші, ідіть у відставку. Литвин, здається, сприйняв нашу позиці.

Про дії вінницьких чорнобильців у найближчий час Микола Бойчук говорить ось що:

- Ми проведемо міську конференцію організації. На якій люди, що були у Києві на акціях, і які вели переговори з владою, розкажуть товаришам про ситуацію. З тої інформації, що є у мене на 2 листопада, на 15 годину, я чув, що уряд хоче йти на поступки. Але наша позиція така – ми, і решта пільговиків, маємо отримати що нам належить по закону.

Нагадаємо, що у вівторок 1 листопада паркан навколо Верховної Ради знову було знесено. Люди, які вкотре протестували проти скасування пільг, зробили чергову спробу взяти штурмом парламент.

На сьогодні 2 листопада ситуація така: чорнобильські організації, які протестували проти скасування пільг, вирішили припинити протести. Таке рішення було прийнято у зв'язку із прийняттям до уваги їх вимог Кабінетом Міністрів. Але вони готові продовжити протести, якщо Уряд не піде на поступки.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
24 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов