Чорнобильці з Вінниці руйнували паркан перед парламентом

За оцінками голови Вінницької організації «Союз-Чорнобиль», у вівторок під парканом парламенту, а ботім і біля Верховної ради було щонайменше 80 вінничан-чорнобильців.

Голова Вінницької організації «Союз-Чорнобиль» Микола Бойчук говорить, що до Верховної Ради Мали намір приїхати значно більше вінничан.

- Сталося так, що коли ми приїхали вночі на вокзал, виявилося, що білетів на жодний поїзд немає. Ми були приголомшені цим. Цією цинічністтю влади. А в той же час ми бачили у вікна потягів, що зупиняються, що місця у вагонах є, - говорить Микола Бойчук.

Саме це і завадило більшості потрапити до столиці.

- Ми були змушені добиратися до Києва на «перекладних». Дуже багато людей з районів області не доїхало на акцію.

Микола Бойчук говорить, що він брав участь у переговорах чорнобильців з спікером Володимиром Литвиним.

- Нас чорнобильців на переговорах було п’ятеро, крім Литвина були нардепи Ляшко, Волинець, Королєвська, представники бюджетного комітету та комітету з соціальних питань. Наша позиція булла така: чорнобильці, афганці, діти війни, одним словом, всі пільговики, що втратили через постанови Уряду право на пільги, мають отримати належне. Повинен виконуватися закон, а не постанови Кабміну. Закон зворотньої сили не має.

Про те, як відреагували представники влади на вимоги чорнобильців, Микола Бойчук говорить ось що:

- Всі відмовки Кабміна, мовляв, нема грошей, ми не сприймаємо. Якщо не можити поповнювати державну скарбницю і ефективно витрачати гроші, ідіть у відставку. Литвин, здається, сприйняв нашу позиці.

Про дії вінницьких чорнобильців у найближчий час Микола Бойчук говорить ось що:

- Ми проведемо міську конференцію організації. На якій люди, що були у Києві на акціях, і які вели переговори з владою, розкажуть товаришам про ситуацію. З тої інформації, що є у мене на 2 листопада, на 15 годину, я чув, що уряд хоче йти на поступки. Але наша позиція така – ми, і решта пільговиків, маємо отримати що нам належить по закону.

Нагадаємо, що у вівторок 1 листопада паркан навколо Верховної Ради знову було знесено. Люди, які вкотре протестували проти скасування пільг, зробили чергову спробу взяти штурмом парламент.

На сьогодні 2 листопада ситуація така: чорнобильські організації, які протестували проти скасування пільг, вирішили припинити протести. Таке рішення було прийнято у зв'язку із прийняттям до уваги їх вимог Кабінетом Міністрів. Але вони готові продовжити протести, якщо Уряд не піде на поступки.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов