Калетнік надав грант 150 тис.грн. для розвитку Северинівської територіальної громади (фото, відео)

10 липня у селі Северинівка Ямпільського району Голова Селянської спілки України, президент Вінницького національного аграрного університету взяв участь в урочистому відкритті дошкільного навчального закладу «Дзвіночок».

На святі були присутні Голова Вінницької ОДА Валерій Коровій, районне керівництво, жителі громади та навколишніх сіл. Роботи по капітальному ремонту були профінансовані місцевим сільськогосподарським підприємством, обласним та районним бюджетом, а також закордонним грантом, який виграла сільська рада.  

Без имени-4

«Цей захід показує наскільки важливо спільними зусиллями громади, міжнародних організацій, меценатів та небайдужих людей розвивати такі проекти.

Держава має проявляти турботу за майбутнє, за нашу молодь, щоб українські родини мали можливість народжувати та ростити красивих україночок та українців.

Розвиток села -  це розвиток всієї України.

Без имени-20
Без имени-38

Жителям Северинівки надав  свій грант. Подарунок дитячій установі – меблі та іграшки на суму 50 тис. грн. А для розвитку школи – новий котел для опалювання вартістю 100 тис. грн.

Вірю, що ці малята, які навчаються у дошкільному закладі і школі  неодмінно стануть студентами Вінницького національного аграрного університету, де з 10 липня стартувала вступна кампанія. У нас навчається багато студентів із Ямпільського району. Ми гостинно відкриваємо двері для абітурієнтів які приходять із своїми батьками. Нашим прекрасним, талановитим дітям ми даємо можливість не лише здобути теоретичні знання і практичні навики, а й розвиватися культурно та фізично», - зазначив у своєму вітальному слові Григорій Калетнік.

Без имени-40

Жителі територіальної громади та сільська рада подякували меценату та нагородили грамотою.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов