Вінничани більше не почують «Променя»

Власники проводового радіо на Вінниччині не зможуть більше слухати програм радіо «Промінь» та радіо «Культура», повідомляє «Час.UA».

В суботу, 18 липня, публічне акціонерне товариство «Укртелеком» призупинило трансляцію цих радіостанцій, аргументуючи це застарілим обладнаням та збитковістю роботи проводової радіомережі.

Радіо «Промінь» та «Радіо «Культура» транслювались в УКХ-діапазоні та не мали власних FM-мереж. Могли слухати ці дві радіостанції також власники проводових радіоточок, кількість яких останнім часом суттєво скоротилася. Слід додати, що «Промінь» був єдиною радіостанцією, яка транслювала в своєму ефірі до 90% української музики. Цього року «Промінь» відствяткував 50-річчя свого мовлення. 

Коментуючи закриття радіостанції, завідуюча редакцією соціальних програм радіо «Промінь» Ярина Скуратівська зазначила, що, на жаль, радіостанція стала непотрібною ні приватним власникам «Укртелекому», ні державі.

На жаль, я чекала такого рішення. З одного боку - проводова система застаріла, на балансі комерційної компанії. З іншого боку - Нацрада не віддала навіть три частоти, на які претендував «Промінь», а тепер ось перекрили і радіоточки. Я думаю, що моя робота державі непотрібна. Не впевнена, що потрібна слухачам - пікетів на нашу підтримку не очікую. Думаю, що нас чекають масштабні скорочення. А ще думаю, що економічно вигідніше піти працювати прибиральницею в офісі "Укртелекома" Ахмєтова, - сказала пані Ярина.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов