ОБСЄ будує у Вінниці їдальню

У Вінниці зявиться їдальня, в якій працюватимуть особи, що стали жертвами торгівлі людьми, або входять в групу такого ризику. Таким чином організація з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) боротимется проти торгівлі людьми безпосередньо у Вінниці. Про це сьогодні, 20 липня, повідомив посол та координатор проектів ОБСЄ в Україні Вайтодас Верба.

Суть проекту "Запобігання торгівлі людьми в Україні шляхом посилення економічних можливостей представників груп ризику" - в його назві: побороти торгівлю людей у світі можливо лише створенням нових економічних можливостей для постраждалих та представників групи ризику. В цьому ОБСЄ допомагатимуть і громадські організації.

Практика торгівлі людьми - проблема всього світу, кажуть організатори, і боротися з цим треба і глобально і на місцях. Крім того, Україна - в зоні особливого ризику.

- Це навіть не європейська, а світова проблема. Куди не ткни пальцем там міняються лише масштаби і види діяльності, а суть залишається. А в країнах, де є військові конфлікти, таких людей ще більше, - зауважив Вайтодас Верба.

ОБСЄ будує у Вінниці їдальню (фото) - фото 1

По всій Україні обрали лише 4 області, де діятиме такий соціальний проект. У Вінниці цей процес контролювтиме громадська організаці «Прогресивні жінки».

В кожній області – проекти різні. У Житомирській, наприклад, діятиме мале швейне підприємство, у Києві – тепличне господарство, у Львові – реміснича майстерня. У Вінниці ж на вулиці Грушевського збудують їдальню для співробітників та студентів вищого навчального закладу «Вінницька академія непреривної освіти». Там працюватимуть люди, які або стали жертвами торгівлі людьми, або ті, які входять до групи ризику. До групи ризику входять:

  • Безробітні особи працездатного віку
  • Особи з сільської місцевості
  • Особи, які займаються модельною діяльнстю,
  • особи, які займаються проституцією,
  • особи які мають низький рівень освіти
  • особи, які мають низький рівень доходів,
  • особи які працюють в сфері розваг
  • особи, які працюють за кордоном нелегально

Працюватимуть люди там по пів року. За цей час вони повинні будуть знайти робту на первинному ринку праці. Знайти роботу також допоможуть “Прогресивні жінки”.

Однак, такий благородний проект вже стикнувся з українськими реаліями життя: перш за все, організатори жаліються на відсутність податкових пільг та державних субсидій для соціальних підприємств. Соціальний бізнес в Україні стоїть на одному щаблі з іншим бізнесом. Крім того, за їх словами, вони стикнулися з громісткою бюрократичною процедурою оренди приміщення для бізнесу.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов