Вінницький «олієжир» взяв кредит на 40 млн доларів

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) надає промисловій групі «ВіОйл», до якої входить і ПАТ «Вінницькій олійножировий комбінат», кредит від кількох організацій на загальну суму у 40 млн доларів. Частина коштів призначена для фінансування місцевих сільгоспвиробників, які постачатимуть підприємству сировину.

"Фінансування буде складатися з кредиту "A" на суму до $ 20 млн, який ЄБРР надасть із власних коштів, і кредиту "B" на суму до $ 20 млн, який буде синдикований банку ING Bank NV", - наголошується в повідомленні ЄБРР.

Кошти цих кредитів будуть спрямовані на фінансування власних операцій по виробництву олії: авансові виплати сільськогосподарським виробникам, запуск нових продуктів і початок спільного вирощування високоолійних культур та виробництва олії з місцевими сільськогосподарськими виробниками. В тому числі, як повідомив директор ПАТ «Вінницький олійножировий комбінат» Дмитро Чаленко, це стосуватиметься і співпраці з аграріями Вінниччини.

«Це надзвичайно важливо в частині підтримки наших товаровиробників. Це майже мільярд гривень, значний ресурс, який через Вінницький олієжиркомбінат піде нашим аграріям, і це надасть додаткового поштовху розвитку, - зазначив голова Вінницької ОДА Валерій Коровій. - Приклад Вінницького МЖК, який потужно розвивається, збільшує потужності завдяки новим технологіям та створює робочі місця, - є позитивним сигналом для інвесторів».

На Вінницькому олієжиркомбінаті планують збільшити потужності виробництва з 2,3 тис. тонн на добу до 3 тис. тонн уже в наступному році.

«Незважаючи на непросту соціально-економічну ситуацію в державі, бізнес кредитується, потужно працює на території області. І що важливо: такі міжнародні структури, як Європейський банк реконструкції і розвитку, який сьогодні є найбільшим міжнародним інвестором в країні, розглядають підприємства області як надійних партнерів, це свідчить про довіру європейських і міжнародних інвесторів до України і Вінницької області, зокрема», - наголосив очільник області.

ПГ «ViOil» об'єднує два масложирових комбінати - Вінницький і Чернівецький. До групи також входять мережа хлібоприймальних підприємств, елеватори, торговельні представництв в регіонах України.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов