• Головна
  • Вінницький «олієжир» взяв кредит на 40 млн доларів
00:33, 21 липня 2015 р.

Вінницький «олієжир» взяв кредит на 40 млн доларів

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) надає промисловій групі «ВіОйл», до якої входить і ПАТ «Вінницькій олійножировий комбінат», кредит від кількох організацій на загальну суму у 40 млн доларів. Частина коштів призначена для фінансування місцевих сільгоспвиробників, які постачатимуть підприємству сировину.

"Фінансування буде складатися з кредиту "A" на суму до $ 20 млн, який ЄБРР надасть із власних коштів, і кредиту "B" на суму до $ 20 млн, який буде синдикований банку ING Bank NV", - наголошується в повідомленні ЄБРР.

Кошти цих кредитів будуть спрямовані на фінансування власних операцій по виробництву олії: авансові виплати сільськогосподарським виробникам, запуск нових продуктів і початок спільного вирощування високоолійних культур та виробництва олії з місцевими сільськогосподарськими виробниками. В тому числі, як повідомив директор ПАТ «Вінницький олійножировий комбінат» Дмитро Чаленко, це стосуватиметься і співпраці з аграріями Вінниччини.

«Це надзвичайно важливо в частині підтримки наших товаровиробників. Це майже мільярд гривень, значний ресурс, який через Вінницький олієжиркомбінат піде нашим аграріям, і це надасть додаткового поштовху розвитку, - зазначив голова Вінницької ОДА Валерій Коровій. - Приклад Вінницького МЖК, який потужно розвивається, збільшує потужності завдяки новим технологіям та створює робочі місця, - є позитивним сигналом для інвесторів».

На Вінницькому олієжиркомбінаті планують збільшити потужності виробництва з 2,3 тис. тонн на добу до 3 тис. тонн уже в наступному році.

«Незважаючи на непросту соціально-економічну ситуацію в державі, бізнес кредитується, потужно працює на території області. І що важливо: такі міжнародні структури, як Європейський банк реконструкції і розвитку, який сьогодні є найбільшим міжнародним інвестором в країні, розглядають підприємства області як надійних партнерів, це свідчить про довіру європейських і міжнародних інвесторів до України і Вінницької області, зокрема», - наголосив очільник області.

ПГ «ViOil» об'єднує два масложирових комбінати - Вінницький і Чернівецький. До групи також входять мережа хлібоприймальних підприємств, елеватори, торговельні представництв в регіонах України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...