На Вінниччині людей селять у Бочку Діогена (фото)

Пофілософствувати, поговорити про життя і відпочити тепер можна не тільки у наметі, а й у Бочці Діогена на п’ять осіб. Таке житло для туристів на Вінниччині зробили житель села Сокілець Немирівського району Володимир Губін спільно із Центром Зеленого Туризму села Печера Тельчинського району (села розміщують поруч). 

За основу бочки слугує велика цистерна, у якій зробили вікна, двері і чотири лежака. Усередині такого житла є холодильник, стіл, проведене освітлення, словом, усе необхідне для ночівлі, окрім душу. 

Як розповідають творці бочки, без «діла» вона лежала років з десять, усе руки не доходили до того, щоб привести її до ладу. Зараз, після того, як майже увесь інтер’єр у ній оббили деревом у ній можна відпочивати на березі Південного Бугу. 

Керівник Центром Зеленого Туризму села Печера Олексій Моушен пояснє: «У світі сучасних технологій та шаленого ритму життя ми надто часто забуваємо, хто ми є насправді. Прагнемо все більше й більше благ, комфорту, підкорюємось моді та нав’язаним цінностям, шукаємо сенс життя десь далеко... Але чи знаходимо? Древньогрецький філософ Діоген Синопський ще за три сотні років до н.е. усвідомив другорядність матеріального та безглуздість нав’язаного зовні. Діоген жив у бочці, вів аскетичний спосіб життя, висміював людську пиху та жадібність. Однак, саме до Діогена приходили поспілкуватись вельможі та імператори, а не він до них».

Звичайно, як розповідає Олексій, що не потрібно бути кожному Діогеном, але помилуватись чарівною природою, розчинитись у казкових краєвидах, відірватись від убивчого ритму мегаполісу, поглянути на себе та навколишній світ по-іншому, і, можливо, знайти рятівну краплину гармонії та радості життя – цілком реально – в Бочці Діогена поряд із старовинним Млином у Сокільці.

Нагадаємо, що саме Володимир Губін був ініціатором створення бунгало і зони відпочинку із природних матеріалів для людей, які бажають провести час далеко від міста. Упродовж багатьох років він приймає на території своєї землі і оселі групи людей, які обходять стороною готельний відпочинок. 

Вимоги до відпочиваючих на території Центру Зеленого Туризму: сортувати сміття (скло, метал, харчові залишки), бути людяним і чемним. 

3435cbf75b9b66ad37c269888da0be43.jpg
5463d03cc8799bb6e904327a73b97cda.jpg
206038a8ce501cea22cc80509041b411.jpg
9ad6de9fcd12a8da1ce035ffe678710c.jpg
c29a6888f770700f1c5c18fd11b2dcec.jpg
c78d3e273da5d9611c4b7cce40e0d23d.jpg
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов