• Головна
  • На Вінниччині людей селять у Бочку Діогена (фото)
10:41, 21 липня 2015 р.

На Вінниччині людей селять у Бочку Діогена (фото)

Пофілософствувати, поговорити про життя і відпочити тепер можна не тільки у наметі, а й у Бочці Діогена на п’ять осіб. Таке житло для туристів на Вінниччині зробили житель села Сокілець Немирівського району Володимир Губін спільно із Центром Зеленого Туризму села Печера Тельчинського району (села розміщують поруч). 

За основу бочки слугує велика цистерна, у якій зробили вікна, двері і чотири лежака. Усередині такого житла є холодильник, стіл, проведене освітлення, словом, усе необхідне для ночівлі, окрім душу. 

Як розповідають творці бочки, без «діла» вона лежала років з десять, усе руки не доходили до того, щоб привести її до ладу. Зараз, після того, як майже увесь інтер’єр у ній оббили деревом у ній можна відпочивати на березі Південного Бугу. 

Керівник Центром Зеленого Туризму села Печера Олексій Моушен пояснє: «У світі сучасних технологій та шаленого ритму життя ми надто часто забуваємо, хто ми є насправді. Прагнемо все більше й більше благ, комфорту, підкорюємось моді та нав’язаним цінностям, шукаємо сенс життя десь далеко... Але чи знаходимо? Древньогрецький філософ Діоген Синопський ще за три сотні років до н.е. усвідомив другорядність матеріального та безглуздість нав’язаного зовні. Діоген жив у бочці, вів аскетичний спосіб життя, висміював людську пиху та жадібність. Однак, саме до Діогена приходили поспілкуватись вельможі та імператори, а не він до них».

Звичайно, як розповідає Олексій, що не потрібно бути кожному Діогеном, але помилуватись чарівною природою, розчинитись у казкових краєвидах, відірватись від убивчого ритму мегаполісу, поглянути на себе та навколишній світ по-іншому, і, можливо, знайти рятівну краплину гармонії та радості життя – цілком реально – в Бочці Діогена поряд із старовинним Млином у Сокільці.

Нагадаємо, що саме Володимир Губін був ініціатором створення бунгало і зони відпочинку із природних матеріалів для людей, які бажають провести час далеко від міста. Упродовж багатьох років він приймає на території своєї землі і оселі групи людей, які обходять стороною готельний відпочинок. 

Вимоги до відпочиваючих на території Центру Зеленого Туризму: сортувати сміття (скло, метал, харчові залишки), бути людяним і чемним. 

На Вінниччині людей селять у Бочку Діогена (фото), фото-1
На Вінниччині людей селять у Бочку Діогена (фото), фото-2
На Вінниччині людей селять у Бочку Діогена (фото), фото-3
На Вінниччині людей селять у Бочку Діогена (фото), фото-4
На Вінниччині людей селять у Бочку Діогена (фото), фото-5
На Вінниччині людей селять у Бочку Діогена (фото), фото-6
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...