Вінницькі переселенці відмовились збирати полуницю

Переселенці, які вже понад рік живуть у Вінниці відмовляються від робіт, які пропонують в центрі зайнятості. Про це кореспонденту Gazeta.ua розповів представник департаменту соціального захисту Вінницької ОДА Наталя Остапенко.

"На сьогодні у Вінниці та області зареєстровано 11300 переселенців з зони АТО та 352 з Криму. Але до центру зайнятості доходить лише 10 відстотків. Вони не хочуть працюватию Наші люди з департаменту поїхали на літній період в Луку-Мелешківську збирати клубніку, а переселенців така робота не влаштовує ", - каже Остапенко

Координатор "Об`єднання переселенців "Спільна справа" Сергій Орлов каже, що не кожен може дозволити собі таку роботу.

"Ми беремо 5 сумок і переїжджаємо. Ніхто нас не чекає з розкритими обіймами, не пропонує нам житло і грошей. З нашими витратами на харчування, оренду житла, одяг і все йти працювати за 3000 гривень просто не реально. У кого є житло, той і може їздити збирати полуницю, а для переселенців це неможливо", - каже Орлов.

Організатор заходу та голова громадської організації "Прогресивні жінки" Наталія Сергієнко розповіла, що діяльність їхньої організації спрямована на підвищення якості надання послуг переселенцям, а також – на їхню адаптацію до життя у нових містах.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов