Вінницю відвідав відомий політтехнолог Сергій Гайдай

У «журналістських чаюваннях» у Вінниці брали участь журналісти, що пишуть на теми політики. Політика і була в центрі уваги Політтехнолог Сергій Гайдай під час чаювань пив фреш.

Решта присутніх – чай і каву. Зустріч з політтехнологом організувавла громадянська мережа «Опора». Її член, Олег Левченко був модератором зустрічі.

Свіжовіджатий сік Сергій Гайдай пив тому, що він сироїд.

- Я відношусь до тих людей, що харчуються не типово для більшості, - сказав технолог.

Сергій Гайдай, як політичний технолог і соціоінженер причетний до просування багатьох політиків, що асоціюються з містом Вінницею і Вінницькою областю.

Тому про Вінницю Сергій Гайдай говорить так:

- Я сприймаю Вінницю і Віннниччину, як четверту батьківщину. Перші три: Київ, Одеса та Петербург. Четверта – Вінниця. Бо під час виборчої кампанії Петра Порошенка працював у його штабі.

Місто і область Сергій Гайдай визначає, як соціологічно знакові.

- Соціологічна вибірка по Україні майже на сто відсотків відповідає виборці по області. Є у нас свої «захід», «південь», «центр» і «схід». Особливо це показово по територіальному округу №13. Де Хмільник асоціюється з заходом, Калинівка – з центром, Козятин – зі сходом.

Розмова з журналістами торкнулася таких політичних тем, як що готує влада зі зміною виборчого законодавства, чи можливий у нас аналог «арабських революцій» та інших.

Особливо технолога надихає приклад реформування в Грузії.

- В Грузії до чотирьох мільйонів населення. До реформи міліції, яку провів Саакашвілі, в Грузії було п’ять тисяч міліціонерів. Стільки ж людей сиділо в тюрмах. Саакашвілі замінив всіх грузинських міліціонерів на нових людей. Нажив мінімум 15 тисяч особистих ворогів. Після реформи правової системи у грузинських тюрмах сидить 24 тисячі чоловік, в п’ятеро більше, ніж зараз. Але авторитет поліції там дуже високий. Якщо кілька років тому звичайний грузинський хлопчик мріяв стати «вором в законе», то зараз міліціонером. Як бачимо, ефективно провести реформи можна. Треба мати тільки волю це зробити.

Про нинішню ситуацію технолог говорить ось що:

- У нашої еліти, вірніше, різноманітних груп, немає волі провести ефективні реформи. Як розвиватиметься ситуація – сказати важко. Не вірно вважати, що український народ не активний. Майже щодня ми бачимо акції протесту. Але, якщо пригадати «Майдан», то тоді не спалили жодної іномарки. Жодна людина серйозно не постраждала. У соціальних акціях у Європі в день палять до 400 авто. Чи готовий кожен з нас платити таку ціну? Я, у теперешній ситуації, прихильник не бунту, а тихого перевороту у палаці, - говорить політичний технолог Сергій Гайдай.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов