Незабаром у Вінниці може запрацювати соціальний бізнес

Незабаром у Вінниці може запрацювати соціальний бізнес. Модель такої діяльності презентували днями вінничанам, у рамках Соціального проекту ОБСЄ, направленого на запобігання торгівлі людьми в Україні через посилення економічних можливостей представників груп ризику, - повідомляє ГУ ДФС у Вінницькій області.

Так, приміром учасникам „круглого столу” запропонували створити у Вінниці студентську столову. Тож присутнім було цікаво та корисно дізнатися про всі нюанси як створення, так і подальшого функціонування такого закладу громадського харчування, в тому числі і у частині оподаткування. Їх роз’яснила начальник управління оподаткування юридичних осіб ГУ ДФС у Вінницькій області Світлана Білилівська. У своєму виступі вона детально розповіла про існуючі відмінності в оподаткуванні підприємств, які створюються з метою отримання прибутку, та неприбуткових установ і організацій. Діалог був конструктивним та корисним. 

До речі, фінансову підтримку проекту взяли на себе уряди Канади та Норвегії.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов