Найстаріша церква Вінниці вийшла у Facebook

У мережі Facebook з’явилася найстаріша вінницька церква. Свято-Миколаївський храм, що на Старому місті, 17 липня відкрив своє представництво у відомій соціальній мережі.

Як повідомляють ініціатори такої новації, спілкуватися з користувачами буде настоятель храму – отець Роман Макар. Кажуть, батюшці можна ставити будь-які запитання. Долучитися до представництва можна за хештегом #СтароВинницкийСвятоНиколаевскийХрам. 

«Ось і для мене знайшлось місце у сучасних мережах. Facebook довго відмовлявся реєструвати мене, зважаючи на мій вік (269 років). Але тепер я з вами, дорогі мої... Життя продовжується!», – написали адміністратори новоствореної сторінки.

церква1

Також, окрім віртуального спілкування, сторінка храму наповнюватиметься історіями про святиню, якій понад 300 років.

Довідка: Свято-Миколаївський храм започатковано  у далекому 1746 році. Це була дерев’яна, тризрубна, трибанна, побудована без жодного цвяха, церква, виконана у стилі українського бароко. За легендою, у ній вінчався кальницький (вінницький) полковник Іван Богун – один із найближчих соратників гетьмана Богдана Хмельницького і противник як польського, так і московського панування в Україні.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов