Холера, кашлюк та вітряна віспа на Вінниччині не пройде

Вступив у дію новий порядок проведення профілактичних щеплень - Календар щеплень суттєво оновлено.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я України

Повторна вакцинація проти туберкульозу в 14 років відмінена. Тепер дітей будть щеплювати тільки у віці 7 років. Для вакцинації дітей на першому році життя проти кашлюку, дифтерії, правця використовуватиметься речовина як з ацелюлярним, так і з цільноклітинним кашлюковим компонентом.

Для вакцинації проти поліомієліту для перших двох щеплень, як і раніше, використовується інактивована вакцина для профілактики поліомієліту. Починаючи з третього щеплення застосовуватимуть оральну поліомієлітну вакцину.

Щеплення дітей для профілактики інфекції, викликаної паличкою Haemophilus influenzae тип b, раніше проводилася чотирьохразово в 3,4, 5 і 18 місяців життя. В новому Календарі одне щеплення у віці 5 місяців вилучене. Також відмінена ревакцинація хлопчиків у 15 років проти паротиту та проти краснухи у дівчат.

Розширюється перелік рекомендованих вакцинацій. До існуючого переліку інфекцій проти яких робилося щеплення додано ще кашлюк, краснуха, епідемічний паротит, кір, менінгококова інфекція, папіломавірусна інфекція, ротавірусна інфекцію. Тепер проти цих захворювань щеплення можуть робити як діти так і дорослі.

До щеплень проти туляремії, бруцельозу, гарячки Ку, кліщового енцефаліту, чуми, черевного тифу, грипу, жовтої лихоманки, сказу додано проведення вакцинації за епідемічними показами проти вітряної віспи, кашлюку і холери.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
33 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов