Що думають вінницькі політики про нове виборче законодавство. ВІДЕО

Журналісти сайту vn.presspoint.in.ua опитали провідних вінницьких політиків. аби з'ясувати, як же самі учасники виборчого процесу ставляться до нового законодаства про місцеві вибори.

Нічого дивного у тому, що кожен представник політичних сил по-різному ставиться до нової редакції Закону немає. Більшість опитаних бідкались на норму в 5%. Вони вважають, що прохідний бар'єр їхні партії подолають, але менш потужні сили - навряд чи.

Представник "Опозиційного блоку" на Вінниччині Сергій Чорноокий зауважив, що нова редакція Закону була схвалена поспіхом і прогосували її із порушенням Регламенту ВРУ. Політик вважає, що порушено права майже семи мільйонів українців, які не матимуть змоги обрати своїх делегатів у місцеві органи влади. 

Представник партії "УНСО" Володимир Іващенко каже, що неовим законом дискредитують саму ідею відкритих списків, про яку стільки говорилося раніше. Націоналіст каже, що суть закону - радше "прихована мажоритарка", яка списана із російської виборчої системи.

Представник "Радикальної партії" на Вінниччині Віктор Качур зазначив, що однією з помилок нового законодавства є відсутність самовисування - це не дасть змогу кандидатам, які самостійно могли б за рахунок власного авторитету пройти до рад без допомоги політичних сил.

Лідер Вінницької "Батьківщини" Людмила Щербаківська підтримала ідею пропорційності. Також політик схвально відгукнулась про прицнип відкликання депутатів саме партіями, адже політики пройшли до рад саме підтримуючи програму та ідеї певної політичної сили і недопустимо, коли вони змінюють фракцію вже під час депутатської роботи.

Лідер "15 громади" Василь Вовк вважає, що на виборчий процес мають впливати перш за все громадські рухи та організації, а не політичні партії.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов