Випускники вінницьких ВНЗ можуть перевірити справжність своїх дипломів онлайн

На сайті держпідприємства «Інфоресурс», що належить до Міносвіти, відкрито сервіс перевірки документів, отриманих випускниками навчальних закладів 2015 року.

Аби уникнути непорозумінь, які можуть виникнути під час вступу на основі освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» та «бакалавр», цього року абітурієнти мають можливість перевірити справжність та наявність внесення документа про отримання певного ОКР в Єдиній державнній електронній базі з питань освіти.

Для цього випускнику необхідно перейти за посиланням http://www.inforesurs.gov.ua/info-per/inforesurs-per-doc.php та заповнити поля для обробки запиту для отримання інформації.

У разі, якщо документ не зареєстровано в ЄДЕБО, випускнику слід звернутися до адміністрації ВНЗ, аби виш верифікував видані документи.

Винница.info: Випускники вінницьких ВНЗ можуть перевірити справжність своїх дипломів онлайн
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов