В університеті ім. Пирогова відкриють військову кафедру

У вересні за ініціативи Міністерства оборони України у вищих медичних навчальних закладах держави буде відкрито 7 нових кафедр військової підготовки медичного напрямку. Про це йдеться на офіційному сайті профільного Міністерства.

Про це інформує Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Кафедри відкриються на базі Буковинського державного медичного університету, Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова, Дніпропетровської медичної академії, Івано-Франківського національного медичного університету, Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького, Одеського національного медичного університету, а також Української медичної стоматологічної академії.

У програмах підготовки медичних фахівців для Збройних Сил України буде враховано характер поранень та отриманий досвід при проведенні антитерористичної операції.

Підвищення рівня підготовки офіцерів медичних спеціальностей сьогодні має визначальне значення. Змінилися як характер війни, так і особливості поранень, країна потребує фахівців підготовлених за новими стандартами.

Рішення щодо відкриття на базі кількох ВНЗ кафедр медицини катастроф та військової медицини було прийнято на початку 2015 року, та реалізоване з прийняттям постанови Кабінету Міністрів України № 143 від 25 березня 2015 року.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов