Мешканець Вінниччини, чиє ім’я значиться у списку дезертирів, збирається позиватися до суду

Мешканець селища Чечельник Вінницької області Господинін В.О, чиє ім’я значиться у списку військовозобов’язаних, які втекли з пунктів збору, планує звернутися до суду для захисту власної честі та гідності.

«Військовозобов’язаний ГОСПОДІНІН В.О. (смт. Чечельник) взагалі втік з академії Сухопутних військ" – йдеться у матеріалі за інформацією Вінницького обласного військового комісаріату.

За словами Господиніна В.О, його було незаконно мобілізовано як придатного до служби, в той час як він є обмежено придатним.

 «Як доказ маю довідку з лікарні, з мокрою печаткою та підписом головного лікаря, зазначеним номером вихідної документації про те, що до бланків Тростянецького РВК було перенесено дані за 2014 рік. На той час, хоч і мав хвороби, почував себе більш-менш нормально і хотів іти служити добровольцем, тому сам просив комісію так написати. У 2015 році мене визнали обмежено придатним», - зазначив  Господинін В.О. у листі до редакції ilikenews.com. - «Мене було даремно провезено через всю Україну і визнано незарахованим до вищезгаданої Академії за станом здоров'я. Я отримав усний наказ від супроводжуючого воєнкома (м. Жмеринка) їхати додому самостійно, за свій кошт, ніяких документів мені на руки при цьому не дали - чому, питання для можливого внутрішнього розслідування або звернення до військової прокуратури з цього приводу.

 Як зазначає Господинін В.О,  зараз він  знаходиться на стаціонарному лікуванні у місцевій лікарні, і його місцезнаходження відоме районному військомату.

 Чоловік збирає доказову базу для ймовірного звернення до суду з приводу завданих йому матеріальних та моральних збитків.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов