Унікальний музей української марки буде на місці колишнього вінницького готелю

МБФ «Музей Української Марки ім. Я.Балабана» та Вінницька міська рада підписали 9 липня договір, згідно якого юридичну та фактичну адресу Фонду буде перенесено у Вінницю на вул. Соборну, 29. На двох поверхах цієї будівлі розмістять експозицію музею.

Як повідомив вінницький історик Олександр Федоришен у  Facebook-спільноті «Історя Вінниці», на цьому місці знаходиться стара будівля колишнього вінницького готелю.

«Це найстаріше, збережене до наших днів, приміщення вінницького готелю. Його назва - «Центральний». Він розпочав свою роботу в 1893 році, а його власником був Іцек Гофштейн. Цей будинок навпроти монастиря капуцинів був чи не найгарнішим на цій ділянці вулиці Поштової (Соборної)», - написав вінницький історик і додав:

«Сподіваюсь, що велич цієї споруди завдяки розташуванню в ній музею буде повернена».

А ось так зараз виглядає будинок колишнього готелю, де буде музей:Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов