В Буші волонтери з Європи за два тижні встановлять лавочки та англомовні вказівники

Популяризацією зеленого туризму та природно-етнічної спадщини в селі Буша займатимуться волонтери проекту «Image mapping» з 26 липня по 8 серпня. Іноземці разом з жителями села встановлять лавочки, туристичні щити та відновлять автобусну зупинку, на яку нанесуть карту туристичних об’єктів англійською мовою.

- Ми працюємо саме з невеликими громадами, допомагаємо їм  розвиватись.  Зелений туризм – один із способів економічної незалежності. Обрали Бушу, бо це дуже цікаве місце,  де зібрані пам’ятки Трипілля, Козацтва, Скіфії та інших періодів. Відчувається сильна енергетика, там активні люди, які розвивають зелений туризм, - каже організатор проекту та представник ГО «Пангея-Ультіма» та «Наше Поділля» Ярослав Герещенко, - Наше завдання – займатись промоцією, створити  якомога більше матеріалу англійською мовою, щоб приїжджали іноземці.

З 26 по 8 липня в Буші працюватиме табір.  Приїдуть волонтери з Турції, Італії, Франції, Польщі. Разом з жителями села встановлять стенди з англомовними підписами біля найпопулярніших туристичних об’єктів та лавочки біля них.  

В інтернеті буде блог, на якому англомовні туристи зможуть почитати статті про місцевість. Там розмістять карту з прокладеним маршрутом по найцікавішим об’єктам.  Також розмістять посилання на документальний фільм про Бушу, його знімає волонтерка з Франції Марі Фоцці.

- У Франції дуже складно уявити, що українська культура настільки насичена, а в Буші представлено дуже багато історичних епох та мистецьких споруд. Цікаво це дослідити і представити з англійським перекладом, - говорить Марі Фоцці, - іноземцям буде цікаво це побачити на власні очі, ми зробимо для них гарний анонс. 

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов