На Вінниччині зважують вантажівки і фури, щоб зберегти дороги

З метою збереження автомобільних доріг загального користування, відповідно до вимог Розпорядження голови Вінницької облдержадміністрації від 15.06.2015 № 359 «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування» на вулично-дорожній мережі Вінниччини проводиться габаритно-ваговий контроль.

Про це інформує прес-служба ГУ ДАІ Вінниччини.

Укртрансбезпекою за погодженням з ДАІ визначаються місця проведення контролю. Особливі умови для руху транспорту визначаються власником автомобільних доріг загального користування. Створено 3 спільних мобільних групи до складу, яких входять працівники Укртрансінспекції та Державтоінспекції.

Службою автомобільних доріг у Вінницькій області введено обмеження на рух великовагових транспортних засобів загальною вагою понад 24 т., навантаженням на вісь більше ніж 7 т. з 10 год. до 22 год. у період підвищення температури повітря більше + 28 С.

Винница.info: На Вінниччині зважують вантажівки і фури, щоб зберегти дороги

Зосереджуємо увагу водіїв і власників вантажних транспортних засобів, що відповідно до вимог п. 2.41 ПДР України, у місцях здійснення габаритно-вагового контролю, на вимогу працівника такого пункту або працівника МВС водій зобов’язаний зупинитись та передати для перевірки визначені документи, а також надати транспортний засіб для вагового чи габаритного контролю у передбачений законом спосіб.

У разі виявлення на стаціонарних або пересувних чи автоматичних зважувальних пунктах порушення правил проїзду великовагових та/або великогабаритних транспортних засобів такий транспортний засіб тимчасово затримується, згідно із статтею 265-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Крім того, до водіїв - порушників буде застосовано чималі штрафні санкції.

"Отже, радимо суб’єктам перевезення великовагових і великогабаритних вантажів дотримуватись встановленого порядку перевезення вантажів, а у разі перевищення дозволених габаритно-вагових параметрів в обов’язковому порядку, завчасно звертатись до Служби автомобільних доріг у Вінницькій області та ДАІ, через дозвільні центри, для отримання необхідних погоджень", - йдеться в повідомленні ДАІ ВІнниччини.

Винница.info: На Вінниччині зважують вантажівки і фури, щоб зберегти дороги
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов