Вінницький «політех» втрапив до ТОП-10 найдорожчих технічних вишів

Вінницький національний технічний університет увійшов до рейтингу найдорожчих технічних вишів України. 

Щоправда, за версією порталу Delo.Ua, що проводив дослідження вінницький «політех» опинився на останньому місці у ТОП-10. Традиційно найдорожчими є столичні заклади, також обійшли ВНТУ й технічні виші з інших регіонів. 

Як зазначають автори рейтингу, останнім часом нарівні з економічною та юридичною освітою на перший план виходять технічні спеціальності, зокрема в IT-сфері. Сам ринок інформаційних послуг за підсумками 2014 року виріс на 35%. Таким чином, потреба в IT-фахівцях на ринку праці постійно зростає. Зарплати IТ-фахівців залишаються одними з найвищих.

Складаючи порівняльну таблицю, Delo.Ua аналізувало вартість навчання за такими спеціальностями, як програмна інженерія/інформатика та обчислювальна техніка (залежно від вишу). У наведеній таблиці вказані назви закладів та порівняльні ціни за навчання протягом останніх років. Як видно, Вінницький національний технічний університет, пропонує рік бакалаврату за майже 9 тис. грн.

вузи

 

У порівнянні з минулим роком вартість університетського навчання зросла в середньому на 15%. У першу чергу це пов'язано з високим темпом інфляції.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов