Аналіз основних подій Вінниччини за минулий тиждень

На минулому тижні відбулися дві важливі для подальшого життя країни події: запущено механізм проведення децентралізації та остаточно сформульовано правила місцевих виборів. 

«Бюджетні реформи децентралізації в області спрацювали позитивно - це факт. Особливо яскраво це видно за підсумками півріччя: із 701 ради базового рівня, які є в області, по 700 - маємо виконання бюджету. Надпланово отримано 240 млн грн», - розповів керівник області Валерій Коровій про хід реформи на Вінниччині.

Завдяки перевиконанню бюджету, область отримала можливість самостійно розпорядитися додатковими коштами. На 39-й позачерговій сесії обласної Ради було розподілено 35 мільйонів гривень, що дасть можливість забезпечити бюджетні заклади обласної і комунальної власності коштами на утримання. З них – 2 млн грн дорозподілено на програми розвитку територіальних громад.

На Вінниччині баланс зовнішньої торгівлі стабільно продовжує залишатись позитивним. Вперше за 10 років річний план обласного бюджету протягом шести місяців виконано майже на 60%.

Область завершила будівництво дев’яти фортифікаційних споруд на території Луганщини.

Відбулася чергова ротація бійців, які перебувають у зоні АТО. Знову поховали героїв-земляків, які на жаль, досі гинуть у зоні конфлікту. 

А у цей час у Могилів-Подільському районі, в селищі Вендичани пройшов мітинг проти мобілізації. Рік тому теж напередодні виборів такі акції вже тривали. І причетними до них виявилися представники однієї політичної партії.

Детальніше огляд основних подій у регіоні дивіться у програмі ВДТ:

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов