У вінницьких під’їздах встановлюють «розумні» вимикачі, що реагують на звук

Цьогорічі у Вінниці вже встановили 862 акустичних вимикача у рамках капітального ремонту щитових та 2719 – поточного ремонту. Загалом – більш ніж три з половиною тисячі механізмів.

Про це інформує департамер у справах ЗМІ та зв'язків з громадськістю Вінницької міської ради.

«Ці прилади допомагають заощаджувати приблизно до 30% електроенергії. Там, де їх встановлено, світло вмикається і вимикається автоматично, реагуючи на будь-який звук, – каже начальник відділу департаменту житлового господарства Сергій Ткачук.

Якщо мешканці виявили бажання встановити такі акустичні вимикачі у своїх під’їздах, їм потрібно звернутись до житлово-експлуатаційного підприємства, яке обслуговує їхній будинок. Приблизна вартість одного світильника з вмонтованим вимикачем та лампочкою становить 200 грн., їх встановлюють на кожному поверсі під’їзду. Вартість такого приладу включається в оплату послуг за утримання будинку та прибудинкової території за поточний місяць і розподіляється на всіх мешканців.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов