Чи дасть Гройсман Почесну грамоту Хорту?

Вінницькі громадські активісти пропонують нагородити Юрія Павленка (Хорта) Почесною грамотою Верховної Ради України. Про це повідомляє прес-служба обласної ради.

У повідомленні йдеться, що на адресу голови Вінницької облради Сергія Свитканадійшла заява від Винницької громадської спілки «Рух за очищення від корупції» з клопотанням нагородити Павленка Юрія Євгенійовича Почесною грамотою Верховної Ради з нагоди 24-ї річниці незалежності України.

Прихильники Хорта аргументують відповідність «політв’язня» високій державній відзнаці тим, що він з 2011 року брав активну участь у громадсько- політичному житті Вінниччини.

«Був організатором і активним учасником цілої низки резонансних національно-патріотичних молодіжних політичних акцій у м. Вінниці та м. Києві. Був також активним учасником майже всіх політичних акцій, що організовувались і проводились національно-демократичними силами Вінниччини. Є одним із найактивніших учасників Революції Гідності, Вінницького і Київського Майданів. Двічі - 25.01.2014 року і 06.12.2014 року- Віче обирало його до складу ради Вінницького Майдану. З 25 січня - до звільнення у лютому 2014 року був комендантом зайнятого народним повстанням адміністративного будинку Вінницької облдержадміністрації. Віче Вінницького Майдану обирало його також головою новоствореного «народного трибуналу» і керівником напрямів діяльності з люстрації та подолання корупції», – йдеться в заяві активістів.

Вони додають, що Юрій Павленко користується величезним авторитетом в середовищі демократичної громадськості та активу Вінницького Майдану. Також, за їхніми словами, Хорт має добрі організаторські здібності, харизму, вплив на патріотично та демократично налаштованих людей, особливо на молодь. «Сміливий, чесний, винахідливий, самовідданий патріот України, прагне правди і справедливості», – відгукуються про колегу у «Русі за очищення від корупції».

Як відомо, голова обласної ради Сергій Свитко  скерував звернення громадської спілки на розгляд постійної комісії обласної Ради з питань регламенту, депутатської діяльності і етики. У разі прийняття комісією позитивного висновку щодо цієї кандидатури, відповідний проект розпорядження голови обласної ради буде внесений на затвердження  чергової сесії облради.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов