Від Західного автовокзалу у Вінниці маркують нові велодоріжки

У Вінниці вздовж трамвайної колії, по вулиці Стельмаха, маркують велодоріжки. Так, 23 липня, від трамвайної зупинки «100-річчя вінницького трамваю» до «вул. Квятека» окрім білих піктограм на асфальт нанесли червону фарбу. 

За словами Івана Юрченка, начальника комунального підприємства «Вінницька спеціалізована монтажно-експлуатаційна дільниця з організації дорожнього руху», це ділянки з можливими переїздами автотранспорту, що передбачено правилами дорожнього руху.
Зазначена ділянка у кілька трамвайних зупинок для велосипедів – співпадає з пішохідними, але як пояснює Олег Крупський, керівник розвитку велосипедної інфраструктури міста Вінниці, вона достатньо зручна, бо знаходиться між посадками дерев, що у жарку пору року – досить зручно.  

Нагадаємо, що у Вінниці по проспекту Юності майже завершено облаштування окремої доріжки для велосипедистів. Вона тягнеться від Хмельницького шосе до вулиці Порика і розрахована лише для руху велосипедів. 

84e63f046a470de5c18b320352b9f320.jpg
03a2b4d7471e95ac205545c7ae9521f0.jpg
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов