У Жмеринці відкрили три ломбарди в одному будинку

У місті Жмеринка по вул. Пушкіна відкрилося чотири ломбарди. Три з них розташовані в одному будинку. Про це кореспонденту Gazeta.ua повідомили місцеві жителі.

"Два ломбарди розташовані двері в двері, ще один над ними. Вони неподалік від залізничного вокзалу. Сюди приїздить велика кількість людей і на головній вулиці бачать лише ломбарди", - каже місцевий Валерій.

Біля ломбардів нелюдно. Усі дають однакові умови, але люди йдуть більше в той, що продає невикуплені речі.

"Фен можна купити за 100 гривень. Ніде такого в магазинах нема. Працюючу плойку чи депілятор за 30 гривень. Ми з подружками щотижня заходимо подивитися на те що продають", - каже місцева Ольга Шамкіна.

Один із ломбардів знаходиться в магазині з жіночим одягом. Продавці зізнаються, що раді такому сусідству.

"Чоловіки часом біжать щось здавати і тут же купують дружинам обновки", - каже одна з продавщиць.

Економічний відділ Жмеринської міської ради каже, що в їх місті все вкупі. Поряд можуть бути розташовані дві заправки, два взуттєвих магазина чи два кафе.

" Місто дуже компактне і всі хочуть бути в центрі, - каже начальник управління економіки Анатолій Коновал. - Раніше в тому будинку були квартири, тепер ломбарди. Нічого дивного. Конкуренція між ними є, але то вже власникам вирішувати де ставити точки. Для міської ради важливо, щоб вчасно сплачувались податки та оренда. Для комерційних структур оренда в центрі вища ніж для виробництва. Таке рішення депутати прийняли на сесії"

638880_1_w_1000.jpg
638880_2_w_1000.jpg
638880_3_w_1000.jpg
638880_4_w_1000.jpg
638880_5_w_1000.jpg
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов