У Вінницькій області люди з інвалідністю йдуть у бізнес

У Вінницькій області за 9 місяців працевлаштовано 82 людини з інвалідністю, з яких 8 - отримали одноразову виплату допомоги по безробіттю для відкриття власної справи.

Про це повідомляє відділ організації профнавчання вінницького обласного центру зайнятості.

Протягом 9 місяців обласна служба зайнятості організувала та провела професійне навчання для 107 таких осіб з урахуванням індивідуальних можливостей та програм професійно-трудової реабілітації інвалідів. Навчання відбувалося на базі 75 навчальних закладів, підприємств та суб’єктів підприємницької діяльності.

Із загальної кількості осіб з інвалідністю, які навчалися в звітному періоді, 30 - проходили професійне навчання за 12 робітничими професіями (перукар (перукар-модельєр), слюсар-ремонтник, в’язальниця трикотажних виробів та полотна, кухар, кондитер, продавець непродовольчих товарів, оператор котельні, кравець, взуттьовик з ремонту взуття тощо). Крім того, на замовлення роботодавців 77 осіб цієї категорії підвищували кваліфікацію за 42 напрямами (бухгалтер, садовод, слюсар-ремонтник, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, охоронник, кухар, машиніст екскаватора, обліковець, закрійник, плодоовочівник тощо).

Безробітні здобували професії за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття та за Фонду соціального захисту інвалідів.

Обласна служба зайнятості співпрацює з Вінницьким міжрегіональним Центром професійної реабілітації інвалідів «Поділля» у напрямку профнавчання осіб з інвалідністю. Цей навчальний заклад проліцензований на право здійснення освітньої діяльності за 16 професіями, які є актуальними на ринку праці, має сучасну навчально-методичну базу, висококваліфікованих педагогічних працівників та виконує медичний супровід слухачів курсів.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
23 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов