Військові планували залишити вінничан без швидкісного інтернету

Київстар порадував вінничан повідомленнями про появу інтернету нового покоління. У Вінниці та передмісті тепер доступний високошвидкісний інтернет від Київстар.

Оператор мобільного зв'язку першим зробив цю послугу доступною в місті над Бугом. Крім жителів Вінниці, перевагами 3G будуть користуватись селяни Агрономічного, Бохоників, Вінницьких Хуторів, Десни, Зарванець, Ланів, Луки-Мелешківської, Писарівки, Сокиринець, Хижинець та Щіток. Загалом же цим благом уже користуються жителі 10 областей.

Проте вінничани могли залишится без 3G. Харківський “Науково-дослідний інститут радіоелектронної техніки” проводив на замовлення Генштабу та Держспецзв'язку проводив перевірку 3G покриття перед запуском. Дніпропетровськ, Харків, Одеса та Вінниця потрапили до “чорного списку” через близькість до військових об'єктів радіолокації, що працюють на тих же частотах.

Радіус “мертвої зони” мав становити не менше 100 кілометрів. Міг виникнути правовий конфуз, адже з одного боку, за умовами договору, компанія була зобов'язана впровадити 3G в цих містах, але з іншого - їм могли це заборонити. Але сторони дійшли згоди, радіус “мертвої зони” зменшили втричі. І вінничани зможуть оцінити всі переваги високошвидкісного інтернету.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов