Куди з Чернігова поділися «вінницькі тітушки»?

Телеканал 24tv.ua на своєму сайті повідомив 26 липня в неділю, інформацію про ніби то «вінницьких тітушок», які заполонили Чернігів.

У матеріалі йшлося про довибори у парламент на 205 окрузі в Чернігові. Та про вплив на перебіг голосування різноманітних порушників виборчого процесу.

«Окрім того, на виборчих дільницях фіксують також «тітушок». У спортивних молодиків яскраво виражений вінницький акцент», - йшлося у інформації на сайті. 

Пізніше, в інформаційних повідомленнях цього ж сайту зникли слова про «тітушок» із Вінниці.

«З самого ранку на дільниці почали сходитися чоловіки з жовтими браслетами. Коли ж опізнали один одного — мітки зняли. Одні хлопці представлялися спостерігачами, інші — журналістами. На кількох дільницях молодики пред'являли фальшиві посвідчення газети «Комітету виборців України» та видання під назвою «Дніпропетровська панорама», - йшлося в підсумковому інформаційному повідомленні, оприлюдненому о 00.14 вже 27 липня. 

То ж куди поділися «вінницькі тітушки» з «яскраво вираженним вінницьким акцентом» - невідомо.

Тим більше, що МВС нічого не повідомляло про причетність цих молодиків до Вінниці. 

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов