Меча, якого не встиг викувати боєць, зроблять у Вінниці

21-річний Василь Білан з-під Ужгорода загинув взимку біля села Чорнухине, що на Луганщині. Волонтери кажуть, молодого артилериста підступно вбили, адже він володів даними розташування української артилерії.

Перед смертю хлопець віддав волонтерці з Вінниці Юлії Вотчер частини розірваних снарядів і попросив зберегти їх. Планував, коли повернеться, викувати залізного меча та подарувати своєму командиру. Тепер в пам’ять про захисника з’явиться не тільки зброя.

Про це повідомляє Вінницька обласна державна телерадіокомпанія «ВІНТЕРА».

Вінницька волонтерка Юлія Вотчер зібрала у гільзу все, що колись їй віддав молодий артилерист Василь Білан. З 21-річним бійцем жінка познайомилася на Луганщині біля селища Чорнухине під час передачі підрозділу допомоги.

Тоді, каже волонтерка, проханню хлопця не надала великого значення, але усі частини від розірваних снарядів забрала з собою. Невдовзі дізналася, що Василя підступно вбили.

Волонтерка одразу зайнялася пошуками зрадників. Усі необхідні дані передала у спецслужби. Сама, тим часом, взялася виконувати останню волю бійця. Підтримав Юлію Вотчер вінницький коваль В’ячеслав Пастернак. Це його залізні поети прикрашають міські площі.

З подібними сплавами, каже коваль, працювати не доводилося. І хоча поєднати їх буде технологічно не легко, втім, впевнений: йому все вдасться. Не хотів, зізнається, робити зі зброї зброю, бо ж війна закінчиться і у мирний час символ важких часів хотів би викувати інший.

Меч, за словами коваля, буде нетрадиційний, його прикрасять залізними квітами з гострих осколків, аби передати небезпеку війни. Готовий виріб передадуть командиру Василя. Сама ж волонтерка каже - це частина її місії. Заспокоїться лише, коли знайдуть зрадника.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов