Вінницьку «залізну маску» готуються випустити на вибори

Таємничий ув’язнений багатьох французьких тюрем, герцог Вермандуа, відомий як «Залізна маска», незаконний брат Людовіка XIV, брат-близнюк того ж французького короля, ким би він не був, і як його б не називали, а закінчив він погано. 

Схоже, що такий же кінець готують «вінницькій залізній масці», Юрію Павленко (Хорту), деякі його прибічники. 

Справжнього «Маску» використовували різноманітні французькі вельможі, які плели інтриги навколо французького королівського дому - і в результаті цих інтриг бідний в’язень розпрощався із життям.   

А зараз Юрія Хорта його наближені намагаються підставити… під вибори!

На чергове слухання у справі Юрія Павленка на минулому тижні у ролі приїхав нардеп-свободівець Юрій Левченко, який виступав в ролі Д’Артаньяна. Цей свободівець намагався своїми гучними заявами приписати Хорті заслуги, яких той не має. Зробити з нього «в’язня режиму», та надію на майбутнє. 

Тут доречно процитувати нардепа Юрія Левченка. 

«Хто би як хто до нього не ставився, як не оцінював його світоглядну та життєву позицію, але тримати людину вісім місяців у СІЗО лише за те, що він розірвав портрет Президента — таке важко навіть згадати за часів Януковича. Основне запитання — чому його тримають в СІЗО? Прокурор апелює до того, що Павленко може ухилятися від слідства чи впливати на цей процес тощо. Це абсолютна маячня», - розповів про своє бачення подій нардеп Левченко.

І звичайно ж, назвав Хорта «новітнім політв’язнем». І борцем з режимом. 

Інший поборник за свободу Хорта, його адвокат Валерій Палій навіть «спрогнозував» Юрію блискуче політичне майбутнє. Мовляв, розпочне він з мера Вінниці, а закінчить… самі розумієте – на Банковій!

Крім того, Палій договорився до того, що сам очолить штаб Хорта. Бо, мовляв, давно цікавиться політтехнологіями. 

«Попередні розмови про його участь у виборах точаться ще з того часу, коли Юрія взяли під варту та розпочалася кампанія щодо його визволення. Це надало йому величезний авторитет, адже, перебуваючи на волі, він не мав би стільки шансів, як зараз у СІЗО», - сказав Палій

В останній фразі Палія і криється вся суть: Хорта Палій хоче і залишити у СІЗО. Щоб мати універсальний жупел для міської і центральної влади. Мовляв, нехай сидить, а ми будемо тим часом робити з нього ідола. 

Що ж, цілком в дусі кардинала Мазаріні. 

А додатковим свідченням такого «хитрого» ходу з боку «прихильників» Хорта є й остання ініціатива активістів: на адресу голови Вінницької обласної Ради Сергія Свитка надійшла заява Вінницької Громадської спілки «Рух за очищення від корупції» з клопотанням нагородити Почесною грамотою Верховної Ради України Павленка (Хорта), у зв'язку із 24-ою річницею проголошення Незалежності України.

І зовсім шокувала заява Палія:

«Юра із вигляду хлопець харизматичий. Він, на мою думку, найбільш рейтинговий кандидат на посаду мера. Його дуже легко розкрутити, адже він молодий». 

І додає, розписуючись за більшість вінничан:

«За нього голосуватимуть тому, що захочуть бачити інших людей. Вінничани проголосують за Хорта, влада це досліджувала і знає. Саме тому суд тримає його під вартою»…
 

Тут, як кажуть, слів немає, лише три крапки...

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов