Людина з команди Гройсмана розповіла, чи складеться в Києві вінницький «клан»

Людина з команди Гройсмана розповіла, чи складеться в Києві вінницький "клан"

Екс-начальник відділу молоді та туризму Вінницької міської ради в Мінрегіонбуді курує понад 50 державних підприємств

Руслан Анфілов багато років успішно пропрацював на посаді начальника відділу молоді та туризму Вінницької міської ради, допоміг втілити у життя чимало проектів, які нині стали візитівками Вінниці.

Нині він, як і чимало інших успішних вінницьких управлінців, перебрався до столиці, в Кабмін. Руслан Анфілов працює начальником управління взаємодії з органами державної влади і роботи з підвідомчими підприємствами Мінрегіонбуду.
В інтерв'ю кореспонденту Вінниця.depo.ua Руслан Анфілов порівняв столичний та провінційний темп життя, розповів, як йому вдається продовжувати виконувати депутатські обов'язки; і оцінив якість роботи свого колишнього шефа Володимира Гройсмана.

- Руслане Анатолійовичу, будь-ласка, розкажіть детальніше про свою нинішню роботу. 

"Вона складається з двох аспектів. По-перше, Мінрегіонбуд управляє понад 50 державними підприємств по всій Україні. Саме я курую це питання. Окрім того, я опікуюся патронатною службою міністра".

- Які особливості праці в столиці?

"В Києві люди звикли працювати швидше, ніж у Вінниці. Тобто інтенсивність нинішньої роботи є значно вищою. Суттєво зросла й кількість задач, які доводиться вирішувати протягом дня.

Вимоги до роботи також є зовсім іншими. Тепер необхідно щодня доказувати свою компетентність, раніше набутий авторитет вже не працює. Тобто твоя посада в столиці має значно менше значення, ніж в маленькому місті."

- Звідусіль ми чуємо про реформи. Чи відчуваються вони у вашому міністерстві?

"В Мінрегіонбуді відбувається чимало змін. В тому разі й у підрозділі, який я очолюю. Ми зараз серйозно перебудовуємо свою роботу в бік скорочення апарату, а також започатковуємо низку програм, які працюють на основі самофінансування."

- Як часто нині буваєте у Вінниці?

"Як мінімум, двічі в місяць. По вихідних приїжджаю до батьків, друзів."

- Чи слідкуєте за нинішнім політичним життям у місті над Бугом?

"Безумовно. Адже я й досі виконую обов'язки депутата Вінницької міської ради, намагаюся бувати на депутатських прийомах, сесіях, беру участь в роботі комісій. Тому я в курсі всіх політичних процесів в місті над Бугом.

Але про кандидатів у депутати і на міського голову можна буде говорити лише після їхнього висування. Адже нинішній закон про вибори суттєво відрізняється від попереднього."

- Встигаєте виконувати свої депутатські обов'язки?

"Я сам проводжу зустрічі з вінничанами у неробочі дні, а не доручаю це помічникам."

- Чи будете восени знову балотуватися в депутати Вінницької міської ради?

"Якщо б вибори знову відбувалися за мажоритарною системою, я однозначно запропонував би своїм виборцям визначитися. Але на сьогодні "мажоритарка" скасована, необхідно висуватися через партійні списки. Тому чи піду я не вибори - поки що під великим питанням."

- Чи входите Ви до якоїсь партії?

"Ні. Поки що я є безпартійним. Хоча, нагадаю, партійність є не обов'язковою для виборів. Балотуватися можна й безпартійним політикам, але рекомендувати кандидатуру виборцям має саме партійна організація. В попередні рази, коли я вигравав вибори до Вінницької міської ради, мене висували представники громадськості, тобто мешканці мікрорайону."

- Слідкуєте за роботою відділу молоді та туризму Вінницької міської ради, який Ви раніше очолювали?

"Безумовно. Його нинішнє керівництво регулярно у мене консультується. До того ж я, як депутат міськради, входжу до профільної комісії культури і туризму, яке контролює роботу відділу молоді та туризму. У відділі залишився кістяк старої команди, який сьогодні достатньо ефективно виконує свою роботу. Хоча і є "свіжа кров", молоді хлопці. Деякі ідеї нового керівництва відділу мені зрозумілі, решта - ні, але рішення приймають там самостійно."

- Володимир Гройсман під час роботи міським головою був вашим шефом. Як Ви оцінюєте його нинішню діяльність на посаді голови Верховної Ради України?

"Оцінка його роботи зовсім не є дискусійною, а цілком однозначною. Володимир Гройсман очолив український парламент в буремні часи. Те, що він цілком контролює ситуацію у нинішній Верховній Раді - великий плюс. Володимир Гройсман скоординував роботу парламенту задля прийняття серйозних реформаторських законів і показав себе як ефективний менеджер."

- Чи котується нині вінницька "менеджерська школа" в столиці?

"Напевно, так. Рівень управлінців за часів керівництва Вінницею Володимиром Гройсманом був дуже високим. Про це свідчить хоча б те, що в багатьох регіонах України зараз планують запускати проекти, які у Вінниці були давно реалізовані. Це, приміром, "прозорі офіси" і взагалі система надання адміністративних послуг, юридичний захист територіальних громад, робота комунального транспорту, певні надбання в сфері культури і туризму тощо."

- Плануєте з часом повернутися до Вінниці?

"Поки складно про це казати. Вінниця - моє рідне місто, в якому дуже комфортно жити. В ньому багато моїх друзів, знайомих. Тому завжди із задоволенням буваю в місті над Бугом. Але в найближчий час моя робота пов'язана зі столицею."

- З ким ще з вінничан, які працюють в Києві, товаришуєте чи просто співпрацюєте?

"Вінничан в Києві дійсно, чимало. Але переважно спілкуюся не ними, а з новими колегами і товаришами.В столиці вінничани працюють в різних установах, тому на роботі ми контактуємо мало. Після неї намагаємося бачитися. Зокрема, я виступив ініціатором спільних занять вінничан, які роблять у Києві, англійською мовою. Але все ж найчастіше ми зустрічаємося, коли разом на вихідні приїжджаємо до рідної Вінниці."

- Які ваші улюблені місця відпочинку в Києві і Вінниці?

"В місті над Бугом мені до вподоби камерна Європейська площа, набережна "Рошен", Центральний парк культури і відпочинку. В Києві також багато красивих місць - це, приміром, Софіївська і Михайлівська площі, Андріївський узвіз.

 - Ви отримували повістку про мобілізацію?

"Ні. Але необхідні дані для участі в процесі мобілізації я подав. Зауважу, що працівники міністерства підлягають спеціальній мобілізаційній процедурі. Приміром я, як куратор багатьох державних підприємств, у випадку мобілізації буду зобов'язаний виконати низку вимог. Яких конкретно, сказати не можу, адже це пов'язано з військовою таємницею."

vn.depo
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
84 просмотра в январе
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Происшествия
Утром 23 января во селе Бабчинцы Черновецкого района загорелся жилой дом. Об этом информирует УГСЧС в Винницкой области.Районные спасатели на месте происшествия обнаружили мужчину без признаков жизни. Погибшим оказался 58-летний сын владельца домовладения.Сам пожар потушили за час. Предполагаемая причина возгорания - неосторожность при курении.
Общество
Сегодня в Виннице выпало большое количество снега вследствие чего дороги и улицы города оказались засыпаны снегом. Для предотвращения налипания и увеличение его количества на дорогах города в усиленном режиме работает коммунальная техника, которая убирает снег и посыпают дороги противогололеднойсмесью. Більше читайте тут: http://vn.presspoint.in.ua/2019/01/23/66929
Происшествия
Близ села Бохоники Винницкого района 13 января нашли труп неизвестного мужчины. Об этом говорится в сообщении ГУ ЧП области. Тело нашли возле базы отдыха Dream Park.За десять дней полиции не удалось установить личность покойника. Поэтому правоохранители просят граждан узнать вещи. Мужчина был одет в темно-синюю куртку, черную шапку, серые спортивные штаны.Приметы самого мужчины: на вид около 35 лет, рост 170 см, худощавого телосложения. Любую информацию о...
Происшествия
Сегодня, 23 января, в Виннице произошло дорожно-транспортное происшествие с участием трамвая и грузовика. Авария произошла около 13:30 неподалеку "Книжки". Грузовой автомобиль "Газ" протаранил трамвайный вагон. Транспортные средства не разминулись на перекрестке улиц Хмельницкое шоссе и Блока. В результате столкновения повреждена обшивка трамвая. Повреждения также получил и грузовой автомобиль. На данный момент информации о пострадавших нет. Движение трамв...
Общество
22 января состоялось общее собрание религиозной общины Рождества Пресвятой Богородицы в с. Микулинцы Литинского района.После длительного обсуждения ситуации в церковной жизни Украины община единогласно принял решение о выходе из подчинения УПЦ в единстве с Московским патриархатом и присоединения к Поместной Православной Церкви Украины. Напосним, что в Винницкой области за неделю до Поместной церкви Украины присоединилось 6 приходов.
Криминал
САП закрыла дело о возможном получении судьей Барского районного суда Винницкой области Владимира Хитрука взятки в сговоре с адвокатом.  Постановление о закрытии дела 1 ноября вынес прокурор САП. Дело закрыли в связи с неустановлением достаточных доказательств для признания виновности лица в суде и исчерпанием возможностей их получить. Судья подозревался в получении в августе 2018 года 20 тыс. гривен по предварительному сговору группой лиц с адвокатом. В н...
Происшествия
Дорожно-транспортное происшествие с участием «Renault Kangoo» и «Оpel Vectra» произошла 22 января в с. Марьяновка. В результате аварии пассажирка автомобиля «Оpel Vectra» получила телесные повреждения и попала в больницу.Авария произошла около 10.20 часа.Предварительно, 24-летний водитель автомобиля «Renault Kangoo» не справился с управлением, выехал на полосу встречного движения и допустил столкновение с автомобилем «Оpel Vectra». Вследствие ДТП 34-летняя...
Общество
Предприниматель из Винницы производит масло с довольно необычного сырья - здесь и косточки абрикосов, семяна укропа и петрушки, и даже косточки малины. Рассказывает, что для своей продукции выбирает лучшие семена, а готовое масло поставляет эко-магазинам.Руководит небольшим предприятием Игорь Мудрик, который за 10 лет своей работы смог расширить ассортимент продукции в более 20 видов. Для этого имеет немало семян, например: черный кунжут и обычный, чиа, ор...
Происшествия
23 января в 6:57 в Службу спасения "101" поступило сообщение о том, что на ул. Б.Хмельницкого в Могилев-Подольском направляясь на вызов, автомобиль экстренной медицинской помощи застрял в снежном сугробе.Прибыв на вызов, бойцы ГСЧС отбуксировали транспортное средство на расчищенный участок автодороги. К проведению указанных работ от ГСЧСпривлекалось 4 человека личного состава и один спецавтомобиль.