Людина з команди Гройсмана розповіла, чи складеться в Києві вінницький «клан»

Людина з команди Гройсмана розповіла, чи складеться в Києві вінницький "клан"

Екс-начальник відділу молоді та туризму Вінницької міської ради в Мінрегіонбуді курує понад 50 державних підприємств

Руслан Анфілов багато років успішно пропрацював на посаді начальника відділу молоді та туризму Вінницької міської ради, допоміг втілити у життя чимало проектів, які нині стали візитівками Вінниці.

Нині він, як і чимало інших успішних вінницьких управлінців, перебрався до столиці, в Кабмін. Руслан Анфілов працює начальником управління взаємодії з органами державної влади і роботи з підвідомчими підприємствами Мінрегіонбуду.
В інтерв'ю кореспонденту Вінниця.depo.ua Руслан Анфілов порівняв столичний та провінційний темп життя, розповів, як йому вдається продовжувати виконувати депутатські обов'язки; і оцінив якість роботи свого колишнього шефа Володимира Гройсмана.

- Руслане Анатолійовичу, будь-ласка, розкажіть детальніше про свою нинішню роботу. 

"Вона складається з двох аспектів. По-перше, Мінрегіонбуд управляє понад 50 державними підприємств по всій Україні. Саме я курую це питання. Окрім того, я опікуюся патронатною службою міністра".

- Які особливості праці в столиці?

"В Києві люди звикли працювати швидше, ніж у Вінниці. Тобто інтенсивність нинішньої роботи є значно вищою. Суттєво зросла й кількість задач, які доводиться вирішувати протягом дня.

Вимоги до роботи також є зовсім іншими. Тепер необхідно щодня доказувати свою компетентність, раніше набутий авторитет вже не працює. Тобто твоя посада в столиці має значно менше значення, ніж в маленькому місті."

- Звідусіль ми чуємо про реформи. Чи відчуваються вони у вашому міністерстві?

"В Мінрегіонбуді відбувається чимало змін. В тому разі й у підрозділі, який я очолюю. Ми зараз серйозно перебудовуємо свою роботу в бік скорочення апарату, а також започатковуємо низку програм, які працюють на основі самофінансування."

- Як часто нині буваєте у Вінниці?

"Як мінімум, двічі в місяць. По вихідних приїжджаю до батьків, друзів."

- Чи слідкуєте за нинішнім політичним життям у місті над Бугом?

"Безумовно. Адже я й досі виконую обов'язки депутата Вінницької міської ради, намагаюся бувати на депутатських прийомах, сесіях, беру участь в роботі комісій. Тому я в курсі всіх політичних процесів в місті над Бугом.

Але про кандидатів у депутати і на міського голову можна буде говорити лише після їхнього висування. Адже нинішній закон про вибори суттєво відрізняється від попереднього."

- Встигаєте виконувати свої депутатські обов'язки?

"Я сам проводжу зустрічі з вінничанами у неробочі дні, а не доручаю це помічникам."

- Чи будете восени знову балотуватися в депутати Вінницької міської ради?

"Якщо б вибори знову відбувалися за мажоритарною системою, я однозначно запропонував би своїм виборцям визначитися. Але на сьогодні "мажоритарка" скасована, необхідно висуватися через партійні списки. Тому чи піду я не вибори - поки що під великим питанням."

- Чи входите Ви до якоїсь партії?

"Ні. Поки що я є безпартійним. Хоча, нагадаю, партійність є не обов'язковою для виборів. Балотуватися можна й безпартійним політикам, але рекомендувати кандидатуру виборцям має саме партійна організація. В попередні рази, коли я вигравав вибори до Вінницької міської ради, мене висували представники громадськості, тобто мешканці мікрорайону."

- Слідкуєте за роботою відділу молоді та туризму Вінницької міської ради, який Ви раніше очолювали?

"Безумовно. Його нинішнє керівництво регулярно у мене консультується. До того ж я, як депутат міськради, входжу до профільної комісії культури і туризму, яке контролює роботу відділу молоді та туризму. У відділі залишився кістяк старої команди, який сьогодні достатньо ефективно виконує свою роботу. Хоча і є "свіжа кров", молоді хлопці. Деякі ідеї нового керівництва відділу мені зрозумілі, решта - ні, але рішення приймають там самостійно."

- Володимир Гройсман під час роботи міським головою був вашим шефом. Як Ви оцінюєте його нинішню діяльність на посаді голови Верховної Ради України?

"Оцінка його роботи зовсім не є дискусійною, а цілком однозначною. Володимир Гройсман очолив український парламент в буремні часи. Те, що він цілком контролює ситуацію у нинішній Верховній Раді - великий плюс. Володимир Гройсман скоординував роботу парламенту задля прийняття серйозних реформаторських законів і показав себе як ефективний менеджер."

- Чи котується нині вінницька "менеджерська школа" в столиці?

"Напевно, так. Рівень управлінців за часів керівництва Вінницею Володимиром Гройсманом був дуже високим. Про це свідчить хоча б те, що в багатьох регіонах України зараз планують запускати проекти, які у Вінниці були давно реалізовані. Це, приміром, "прозорі офіси" і взагалі система надання адміністративних послуг, юридичний захист територіальних громад, робота комунального транспорту, певні надбання в сфері культури і туризму тощо."

- Плануєте з часом повернутися до Вінниці?

"Поки складно про це казати. Вінниця - моє рідне місто, в якому дуже комфортно жити. В ньому багато моїх друзів, знайомих. Тому завжди із задоволенням буваю в місті над Бугом. Але в найближчий час моя робота пов'язана зі столицею."

- З ким ще з вінничан, які працюють в Києві, товаришуєте чи просто співпрацюєте?

"Вінничан в Києві дійсно, чимало. Але переважно спілкуюся не ними, а з новими колегами і товаришами.В столиці вінничани працюють в різних установах, тому на роботі ми контактуємо мало. Після неї намагаємося бачитися. Зокрема, я виступив ініціатором спільних занять вінничан, які роблять у Києві, англійською мовою. Але все ж найчастіше ми зустрічаємося, коли разом на вихідні приїжджаємо до рідної Вінниці."

- Які ваші улюблені місця відпочинку в Києві і Вінниці?

"В місті над Бугом мені до вподоби камерна Європейська площа, набережна "Рошен", Центральний парк культури і відпочинку. В Києві також багато красивих місць - це, приміром, Софіївська і Михайлівська площі, Андріївський узвіз.

 - Ви отримували повістку про мобілізацію?

"Ні. Але необхідні дані для участі в процесі мобілізації я подав. Зауважу, що працівники міністерства підлягають спеціальній мобілізаційній процедурі. Приміром я, як куратор багатьох державних підприємств, у випадку мобілізації буду зобов'язаний виконати низку вимог. Яких конкретно, сказати не можу, адже це пов'язано з військовою таємницею."

vn.depo
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Культура
26 сентября в Виннице состоится открытие 86-го сезона Академического музыкально-драматического театра им. Садовского. Он начнется премьерой трагедии Уильяма Шекспира "Гамлет".Спектакль «Гамлет, принц датский» будет представлена ​​в постановке режиссера Тараса Мазура по переводу Юрия Андруховича.Сейчас в театре идут репетиции спектакля, шьют костюмы, декорации изготавливаются под руководством художника-постановщика Анны Духовичный. Пластические этюды разраб...
Криминал
Винницкий городской суд принял обвинительный приговор в отношении мужчины, который, вместе с сообщником, представившись работниками полиции, заставили потерпевшего сесть в их авто, где, нанесли ему телесные повреждения. Угрожая оружием, они завладели денежными средствами и имуществом на сумму около 5,5 тыс. грн. Об этом сообщили в прокуратуре Винницкой области. Так, в ходе досудебного расследования и судебного разбирательства, ранее судимый обвиняемый вину...
Общество
Ко Дню города в Виннице может появиться еще один новый троллейбус собственного производства. Сейчас на предприятии «Винницкая транспортная компания» продолжаются подготовительные работы.Как сообщил начальник предприятия Михаил Луценко, до конца этой недели планируют получить кузов и комплектующие к нему. Стоимость одного кузова составляет почти 3 миллиона гривен, а общая стоимость трех кузовов и комплектующих - 8,6 миллиона гривен. Договор на поставку закл...
Общество
В Виннице создали онлайн-платформу для всех желающих, которые смогут помочь одиноким и малообеспеченным лицам и старикам деньгами, одеждой, лекарствами или продуктами питания. Она заработала еще в конце 2018 года, основал его предприниматель Андриан Данилюк, сообщает радио "Город над Бугом". На ресурсе указана информация о тех, кто нуждается в помощи, сумма средств, которую нужно собрать для каждого человека. "Сайт - это обмен между теми, кто может оказать...
Криминал
В Винницкой области, по факту ложного сообщения о заминировании осуществляется процессуальное руководство в уголовном производстве по признакам совершения преступления. Так называемые “шутки”, о заминировании магазина 21-летний парень может попасть за решетку. Как сообщают в Немировской прокуратуре, что на Винниччине, по факту ложного сообщения о заминировании осуществляется процессуальное руководство в уголовном производстве по признакам совершения престу...
Общество
В течение января-июля текущего года Главным управлением ГФС в Винницкой области обеспечено поступление в сводный бюджет налогов, сборов и других платежей в сумме 8 млрд. 705,3 млн. гривен. Прогнозируемые показатели, при этом, выполнено на 104,1 процента. Против аналогичного периода прошлого года платежи в бюджеты всех уровней выросли на более чем 1,5 миллиарда гривен. В частности, госказна стала богаче на более 718,9 млн. гривен, местные бюджеты – на 802,9...
Происшествия
В Винницкой области браконьеры в заказнике «Згарский» охотятся на животных на вертолете, расстреливая их с воздуха. Сейчас инцидент взят под контроль главой ОГА Валерием Коровием, а также полицией и экологами. «3 августа примерно в 13 часов черный импортный вертолет появился над озером Петрик в Литинском районе. Пролетел на низкой высоте над домами, островом, базой отдыха и завис на несколько минут в вершине пруда над камышом. Затем полетел к Верхнему Мику...
Происшествия
Барским отделением полиции ГУНП в Винницкой области по подозрению в совершении имущественных преступлений разыскивается Мельниченко Владимир Викторович, 27.09.1963 г.р., житель с. Чемерисы-Барские Барского района Винницкой области.Приметы: рост 175-180 см, худощавого телосложения, волосы темного цвета, глаза темные. Граждане, которые владеют какой-либо информацией, которая поможет установить личность разыскиваемого, могут сообщить в полицию по телефонам (0...
Общество
Сегодня, 16 августа, работники ювенальной полиции разыскали в Виннице двух малолетних детей 9 и 11 лет, которые ушли из дома. Через позднее время, брат и сестра решили заночевать на вокзале.Об этом сообщили в Национальной полиции Винницкой области.15 августа около 20.30 часов в полицию с заявлением об исчезновении своих малолетних детей обратился винничанин. Мужчина сообщил, что 14 августа его дочь и сын не вернулись домой с прогулки. Мобильных телефонов д...
Новости по теме
Еще один троллейбус винницкого производства создадут ко Дню города
В Виннице создали онлайн-платформу для сбора денег пенсионерам
На Винниччине платежи в бюджеты за 7 месяцев подобрались к 9 миллиардам
В Виннице двое детей ушли из дома и ночевали на вокзале
В Виннице продолжается капитальный ремонт Немировской транспортной развязки
Завтра в Виннице восстановят движение трамваев по Хмельницком шоссе
В Вороновице под Винницей запретили передвижение по поселку фур массой более 24 тонн
Винничане просят установить светофор на Соборной возле второй школы
В Виннице Муниципальная стража проводит рейды на реке Южный Буг (фото)
Дорогу и переходы на въезде в Винницу сделали безопасными для пешеходов (фото)