Людина з команди Гройсмана розповіла, чи складеться в Києві вінницький «клан»

Людина з команди Гройсмана розповіла, чи складеться в Києві вінницький "клан"

Екс-начальник відділу молоді та туризму Вінницької міської ради в Мінрегіонбуді курує понад 50 державних підприємств

Руслан Анфілов багато років успішно пропрацював на посаді начальника відділу молоді та туризму Вінницької міської ради, допоміг втілити у життя чимало проектів, які нині стали візитівками Вінниці.

Нині він, як і чимало інших успішних вінницьких управлінців, перебрався до столиці, в Кабмін. Руслан Анфілов працює начальником управління взаємодії з органами державної влади і роботи з підвідомчими підприємствами Мінрегіонбуду.
В інтерв'ю кореспонденту Вінниця.depo.ua Руслан Анфілов порівняв столичний та провінційний темп життя, розповів, як йому вдається продовжувати виконувати депутатські обов'язки; і оцінив якість роботи свого колишнього шефа Володимира Гройсмана.

- Руслане Анатолійовичу, будь-ласка, розкажіть детальніше про свою нинішню роботу. 

"Вона складається з двох аспектів. По-перше, Мінрегіонбуд управляє понад 50 державними підприємств по всій Україні. Саме я курую це питання. Окрім того, я опікуюся патронатною службою міністра".

- Які особливості праці в столиці?

"В Києві люди звикли працювати швидше, ніж у Вінниці. Тобто інтенсивність нинішньої роботи є значно вищою. Суттєво зросла й кількість задач, які доводиться вирішувати протягом дня.

Вимоги до роботи також є зовсім іншими. Тепер необхідно щодня доказувати свою компетентність, раніше набутий авторитет вже не працює. Тобто твоя посада в столиці має значно менше значення, ніж в маленькому місті."

- Звідусіль ми чуємо про реформи. Чи відчуваються вони у вашому міністерстві?

"В Мінрегіонбуді відбувається чимало змін. В тому разі й у підрозділі, який я очолюю. Ми зараз серйозно перебудовуємо свою роботу в бік скорочення апарату, а також започатковуємо низку програм, які працюють на основі самофінансування."

- Як часто нині буваєте у Вінниці?

"Як мінімум, двічі в місяць. По вихідних приїжджаю до батьків, друзів."

- Чи слідкуєте за нинішнім політичним життям у місті над Бугом?

"Безумовно. Адже я й досі виконую обов'язки депутата Вінницької міської ради, намагаюся бувати на депутатських прийомах, сесіях, беру участь в роботі комісій. Тому я в курсі всіх політичних процесів в місті над Бугом.

Але про кандидатів у депутати і на міського голову можна буде говорити лише після їхнього висування. Адже нинішній закон про вибори суттєво відрізняється від попереднього."

- Встигаєте виконувати свої депутатські обов'язки?

"Я сам проводжу зустрічі з вінничанами у неробочі дні, а не доручаю це помічникам."

- Чи будете восени знову балотуватися в депутати Вінницької міської ради?

"Якщо б вибори знову відбувалися за мажоритарною системою, я однозначно запропонував би своїм виборцям визначитися. Але на сьогодні "мажоритарка" скасована, необхідно висуватися через партійні списки. Тому чи піду я не вибори - поки що під великим питанням."

- Чи входите Ви до якоїсь партії?

"Ні. Поки що я є безпартійним. Хоча, нагадаю, партійність є не обов'язковою для виборів. Балотуватися можна й безпартійним політикам, але рекомендувати кандидатуру виборцям має саме партійна організація. В попередні рази, коли я вигравав вибори до Вінницької міської ради, мене висували представники громадськості, тобто мешканці мікрорайону."

- Слідкуєте за роботою відділу молоді та туризму Вінницької міської ради, який Ви раніше очолювали?

"Безумовно. Його нинішнє керівництво регулярно у мене консультується. До того ж я, як депутат міськради, входжу до профільної комісії культури і туризму, яке контролює роботу відділу молоді та туризму. У відділі залишився кістяк старої команди, який сьогодні достатньо ефективно виконує свою роботу. Хоча і є "свіжа кров", молоді хлопці. Деякі ідеї нового керівництва відділу мені зрозумілі, решта - ні, але рішення приймають там самостійно."

- Володимир Гройсман під час роботи міським головою був вашим шефом. Як Ви оцінюєте його нинішню діяльність на посаді голови Верховної Ради України?

"Оцінка його роботи зовсім не є дискусійною, а цілком однозначною. Володимир Гройсман очолив український парламент в буремні часи. Те, що він цілком контролює ситуацію у нинішній Верховній Раді - великий плюс. Володимир Гройсман скоординував роботу парламенту задля прийняття серйозних реформаторських законів і показав себе як ефективний менеджер."

- Чи котується нині вінницька "менеджерська школа" в столиці?

"Напевно, так. Рівень управлінців за часів керівництва Вінницею Володимиром Гройсманом був дуже високим. Про це свідчить хоча б те, що в багатьох регіонах України зараз планують запускати проекти, які у Вінниці були давно реалізовані. Це, приміром, "прозорі офіси" і взагалі система надання адміністративних послуг, юридичний захист територіальних громад, робота комунального транспорту, певні надбання в сфері культури і туризму тощо."

- Плануєте з часом повернутися до Вінниці?

"Поки складно про це казати. Вінниця - моє рідне місто, в якому дуже комфортно жити. В ньому багато моїх друзів, знайомих. Тому завжди із задоволенням буваю в місті над Бугом. Але в найближчий час моя робота пов'язана зі столицею."

- З ким ще з вінничан, які працюють в Києві, товаришуєте чи просто співпрацюєте?

"Вінничан в Києві дійсно, чимало. Але переважно спілкуюся не ними, а з новими колегами і товаришами.В столиці вінничани працюють в різних установах, тому на роботі ми контактуємо мало. Після неї намагаємося бачитися. Зокрема, я виступив ініціатором спільних занять вінничан, які роблять у Києві, англійською мовою. Але все ж найчастіше ми зустрічаємося, коли разом на вихідні приїжджаємо до рідної Вінниці."

- Які ваші улюблені місця відпочинку в Києві і Вінниці?

"В місті над Бугом мені до вподоби камерна Європейська площа, набережна "Рошен", Центральний парк культури і відпочинку. В Києві також багато красивих місць - це, приміром, Софіївська і Михайлівська площі, Андріївський узвіз.

 - Ви отримували повістку про мобілізацію?

"Ні. Але необхідні дані для участі в процесі мобілізації я подав. Зауважу, що працівники міністерства підлягають спеціальній мобілізаційній процедурі. Приміром я, як куратор багатьох державних підприємств, у випадку мобілізації буду зобов'язаний виконати низку вимог. Яких конкретно, сказати не можу, адже це пов'язано з військовою таємницею."

vn.depo
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
84 просмотра в октябре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Происшествия
Жители села Уланов, неподалеку от которого произошла катастрофа, смогли сфотографировать место трагедии. На снимке можно увидеть столб дыма от пожара, разгоревшегося после крушения самолета. Информация о жертвах среди местного населения или разрушениях на земле пока отсутствует. Фото: Vezha
Происшествия
В Украине на ученяих погибли украинский и американский военные Украинский военнослужащий и военнослужащий национальной гвардии США погибли из-за падения истребителя Су-27 в Винницкой области. Об этом сообщили в пресс-службе Генерального штаба ВСУ. «В результате поисковой операции обнаружено два тела погибших. Один из них - военнослужащий Вооруженных сил Украины, второй - военный нацгвардии США», - говорится в сообщении. Причина падения самолета на данный м...
Происшествия
Как сообщают собственные источники Украинской вооруженного портала при международных учений "Чистое небо - 2018" потерпел крушение украинский истребитель Су-27 УБ. Произошло событие недалеко от населенного пункта Хмельник Винницкой области. Судьба летчиков сейчас не известна. Информация о жертвах  на данный уточняется. ОБНОВЛЕНИЕ 17:43 Потерпел крушение истребитель Су-27УБ с бортовым номером 70 Серийный номер: 96310424040 ОБНОВЛЕНИЕ 17:40 Информацию подтве...
Происшествия
В селе Пагурцы Хмельницкого района Винницкой области, упал самолет. Сейчас на месте происшествия работают спасатели.Как сообщили NaПариже собственные источники, имеющие отношение к подобным инцидентам, от местных жителей поступила информация о том, что упал самолет. Трагедия произошла после 16 часов.«Это военный самолет из Староконстантиновского аэродрома. Сейчас бойцы ГСЧС тушат пожар на месте происшествия », - сообщили в соответствующем органе. Подробнос...
Общество
В общеобразовательной школе в селе Лука-Мелешковская Винницкого района открыли мемориальную доску герою АТО Богдану Коломийцу. Парень был призван на военную службу 28 ноября 2016. Боец служил по контракту в ВСУ почти два года. А 22 мая Богдан, которому только исполнилось 23 года, погиб в бою.Почтить память погибшего во время открытия мемориала пришли родные, друзья, военные собратья героя, односельчане и представители власти. Доску на фасаде школы, которую...
Происшествия
16 октября в 15:01 в Службу спасения областного центра поступило сообщение о пожаре на ул. Николая Оводова.На место происшествия были направлены подразделения четырех государственных пожарно-спасательных частей города.По прибытию было установлено, что горит крыша дома, который используется под офисные помещения. Площадь пожара около 250 кв. м. Пожар локализован в 15:38, а ликвидирован в 16:01.К ликвидации пожара от ГСЧС привлекалось 24 человека личного сос...
Происшествия
16 октября, около 16:30, в Виннице произошло дорожно-транспортное происшествие с участием трамвая и служебного автомобиля патрульной полиции.На перекрестке улиц 600-летия и Хмельницкого шоссе трамвай въехал в полицейский автомобиль Prius.Фото с места события опубликовали в соцсетях. По словам очевидцев, в ДТП пострадала пассажирка патрульной машины. На место происшествия вызвали скорую помощь.Пресс-секретарь патрульной полиции в Винницкой области Татьяна П...
Происшествия
Спасатели почти час пытаются потушить задымление, которое идет с крыши дома №50 по улице Николая Оводова. Дым "заполонил" часть центра города. На месте работают несколько бригад сотрудников ГСЧС. Дым прохожие увидели после 15 часов 16 октября.Задымление охватило здание, которое занимало отделение «Вектор банка». На фасаде, внутренних помещениях и крыше проводятся ремонтные работы. По предварительной информации, именно они и вызвали задымление.Визуально вид...
Происшествия
Сегодня, 16 октября, в центре Винницы произошел пожар. Загорелось офисное помещение. На месте работают спасатели. Загорелся дом по адресу Николая Оводова 50. Дополнено