Борги мешканців Вінниччини за спожитий газ виросли в 4 рази

З початку 2015 року заборгованість за газ жителів Вінницької області збільшилась в 4 рази порівняно з минулим роком і станом на 1 липня 2015 року склала 66 млн. грн. Проблеми зі своєчасними розрахунками у споживачів почастішали після суттєвого підвищення ціни на блакитне паливо для побутових потреб з 1 квітня.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Найскладніше з оплатою у тих споживачів, які використовують газ для опалення своїх домоволодінь. Як правило, у цій категорії відсоток боржників найбільший.

«Зазвичай споживачі у літній період мають тенденцію розраховуватися за спожитий взимку газ, тим самим зменшуючи розмір загальної заборгованості, - говорить директор ТОВ «Вінницягаз Збут» Василь Сопільник, – Але через подорожчання газу майже в 6 разів у квітні чимала кількість споживачів не в змозі розрахуватися за газ. Щоб не залишитись без газу, малозабезпечені сім’ї можуть звернутись із відповідною заявою до органів соціального захисту населення за місцем реєстрації для оформленням субсидій».

Слід зазначити, що кількість сімей, які звернулись за субсидією з 1 травня 2015 року становить понад 80 тисяч, з них вже її отримують 65 тисяч, що в 4 рази більше в порівнянні з минулим роком.

Для своєчасних розрахунків з постачальником важливо здійснювати платежі за газ вчасно та в повному обсязі. У разі небажання боржників сплачувати за спожитий газ газопостачальне підприємство може відключити таких абонентів від системи газопостачання. Це передбачено Правилами надання населенню послуг з газопостачання, затвердженими Постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.1999 р. № 2246. Зазначимо, що відновлення газопостачання можливе лише після повного погашення боргу та компенсації збитків, пов'язаних з відключенням.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов