Загиблих вінничан-атовців увіковічнили у «Книзі Пам’яті»

В мережі інтернет з’явилась «Книга Пам’яті» загиблих бійців, які відстоювали мир та цілісність нашої держави, воюючи в зоні АТО. Серед них імена 101 вінничанина.

Віртуальна «Книга Пам’яті» створена за підтримки Національного військово-історичного музею України та громадсько-правового тижневика «Іменем закону». Автори проекту намагались зібрати максимум інформації по кожному загиблому герою. За основу брались офіційні дані по загиблим під час антитерористичної операції та додавалась інформація з приватних джерел.

На сьогодні досліджено та внесено до книги біографії 2370 загинувших вояків до 17 червня 2015 року. Праця над продовженням та наповненням меморіального проекту триває. Автори звертаються до українців, а особливо родичів загиблих бійців, щоб взяти участь у наповнені книги. Адже деяка інформація може бути неповною, чи помилковою. Можливо чиїхось імен взагалі немає у списку. Кожен, хто володіє інформацією може докласти свою частку у створення «Книги Пам’яті», надіславши листа авторам проекту.

На сторінці інтернет-книги можна знайти інформацію по кожному загиблому воїну за алфавітними даними, якщо відвідувачі знають їх. Можливий пошук за військовими підрозділами і військовими званнями та регіонами. Достатньо натиснути на Вінницьку область на інтерактивній карті і відкриється список із 101 загиблого вінничанина, кого вже внесено до книги.

Також можна ознайомитись із статистичними даними по кількості загиблих по місяцях, нагородженню орденами та кількістю загиблих воїнів за віком. Є окремі розділи за якими можна віртуально покласти квіти героям, надіслати листи та фотографії до редакції.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов