У Вінниці пройде Стус-Фест

На поетичний форум у Вінницю приїдуть Дмитро Стус, Тарас Компаниченко, сестри Тельнюк та багато інших українських митців

29 - 30 серпня у Вінниці відбудеться поетичний форум "Стус-фест", повідомляє Depo.Вінниця

Він присвячений пам'яті нашого земляка Василя Стуса.  В фесті візьме участь його син Дмитро Стус, який пішов поетичним шляхом батька. На форум завітають митці з Донецька, Києва, Львова, Вінниці та інших регіонів: Тарас Компаниченко, сестри Тельнюк, Олесь Сергієнко, Олена Стяжкіна, Вахтанг Кіпіані, Олександр Никитюк, Люба Якимчук, Таня-Марія Литвинюк, Павло Лисий, Віра Бондар, Олександра Матвійчук та інші. Вони читатимуть вірші Василя Стуса і сучасну поезію.

Як розповіла голова оргкомітету фесту Наталя Климюк, урочисте відкриття фесту відбудеться 29 серпня, о 12.00, на Європейській площі. Після цього учасники поетичного форуму перейдуть до книгарні "Є".

Також заходи в рамках фестивалю проходитимуть в обласному художньому музеї і кінотеатрі "Родина". 

"Ми запрошуємо любителів поезії Вінниці та інших регіонів безкоштовно взяти участь у всіх фестивальних заходах. Серед іншого, це будуть музичні і театральні номери, стріт-арт, перформанси, дискусії про творчість Стуса тощо,"- розповіла голова оргкомітету Наталя Климюк. 

Фестиваль отримав назву "Палімпсести" - це назва збірки, візитівка по-стусівськи. Він спонукає вкотре перечитати Стуса, відкрити нові сенси, якими озивається його творчість. Як наголошують організатори фесту, Василь Стус повертається до людей у роковини своєї смерті.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов