У Могилів-Подільському на полігоні не шкодують патронів

У Могилів-Подільському прикордонному загоні тривають навчання військовослужбовців, призваних до армії в рамках шостої хвилі часткової мобілізації. Про це повідомляє місцева райдержадміністрація.

Згідно з інформацією, чоловіки опановують інженерну підготовку, виконують стрільби з усіх видів стрілецької зброї, гранатометів, оволодівають навичками тактичної та медичної підготовки. У якості тренерів залучаються досвідчені офіцери та сержанти, які мають досвіт бойових дій в «гарячих» точках та в зоні АТО.

Інструктори кажуть, що під час навчання мобілізованих основна увага акцентується не на швидкості виконання нормативів, а на якості. Тому навчання розділили на етапи: допоки військовослужбовець не пройде один етап, до наступного не переходять.

– Боєприпасів для навчання мобілізованих військових не шкодуємо. Під час занять у кожного є можливість повторити вправи стільки разів, щоб довести їх до автоматизму. Після стрільб обговорюємо результати, враховуємо помилки, – коментує методику навчання керівник стрільб, підполковник Геннадій Ярмола.

У Могилів-Подільському на полігоні не шкодують патронів (фото) - фото 1 

Мобілізованих вчать, що здобуті бойові навички їм знадобляться не лише для виконання завдань АТО, а й для збереження власного життя і життя товаришів по службі. По завершення практичних занять на військовослужбовців очікує розподілення до підрозділів прикордонної служби.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов