Рятувальники Вінниччини провели екскурсію для вимушених переселенців із зони АТО

28 липня сім’ям з дітьми, які вимушено опинились на Вінниччині, рятуваль-ники провели екскурсію пожежно-рятувальною виставкою, - повідомляє ГУ ДСНС України у Вінницькій області.

Дорослі та діти з цікавістю  споглядали на експонати, які представлені у чотирьох залах експозиції в Головному управлінні ДСНС. Тут дітлахи змогли дізнатись про історію створення перших пожежних дружин, побачити зразки техніки минулих років.

Чималої  уваги дітей і дорослих привернув до себе стенд із вибухо-небезпечними предметами. І не даремно, адже дітям зі Сходу довелось неодноразово бачити подібні знахідки у сьогоденні.

Помітивши інтерес до зразків небезпечних експонатів, завідувачем виставки Володимиром Бабкіним одразу була проведена  профілактична розповідь про те, які небезпеки приховують в собі боєприпаси.

Після теоретичних знань отриманих під час екскурсії, дітям дозволили не лише подивитись, а й доторкнутись та сфотографуватись зі справжньою рятувальною технікою.

 Наприкінці зустрічі голова ГО «Об’єднання примусових пере-селенців зі Сходу та Криму» Наталя Парамонова передала подяку начальнику Головного управління ДСНС у Вінницькій області Руслану Шевчуку та висловила слова підтримки за відкритість та гостин-ність.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов