У Зарванцях під Вінницею мешканці протестують проти орендарів ставків

В селі Зарванці відбулися загальні збори жителів, де присутні обговорили питання майбутнього ставків Верхні та Нижні Семеновичі. 

На захід завітали голова  Вінницької районної ради Сергій Сітарський, очільник територіальної громади Василь Катілов, голова люстраційного комітету Вінниччини Анатолій Банах, члени вуличного комітету «Семеновичі», активісти та небайдужі мешканці.
Також на нього було запрошено представників орендаря  - товариство «Кредо-Авто», але вони на засідання не з’явились.

Питання ставків є непростим та одним із найболючіших у житті територіальної громади. Адже ще з 2012 року активні зарванчани власними силами облаштовували територію двох ставків - Верхні та Нижні Семеновичі.

Люди розчистили водойми, вивезли сміття, укріпили дамбу. На території ставків створено дитячий та спортивний майданчик, якісно облаштовано зону відпочинку, змайстровано дерев’яний будиночок, який стає прихистком для відпочиваючих під час дощу та зариблено ставок. 

Протягом шести років ініціативна група зверталась в різні інстанції, з метою оренди або передання ставків у власність громади, але позитивної відповіді не отримала. Проте в червні цьогоріч ставки, за результатами аукціону, про який не знала ні сільська рада, ні територіальна громада, здані в оренду на 10 років ТОВ «Кредо-авто».

Мешканці поселення, зазначать що понад шість років утримують плеса за кошти людей й не розуміють чому їх звернення про оренду ставків закінчились відмовою, а підприємцю їх передали без проблем. Тому вони рішуче настроєні боронити свої ставки, вже сьогодні їх охороняють та збираються відстоювати у судах. 

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов