У Липовці на Вінниччині відкривають велопарк завдяки ЄС

За фінансовою підтримкою Європейського Союзу в парку міста Липовець, що на Вінниччині, побудували велодоріжки та спуски, скейт-площадку та дитячий майданчик.

Також у місті додатково був облаштований туристичний маршрут до місця падіння метеориту, так званої Астроблеми «Зоряна рана», вік якого становить близько 400 млн років. У рамках проекту було здійснено велопробіг «Липовець-Йихві» (Україна-Польща-Литва-Латвія-Естонія) загальною відстанню 1880 км з метою привернення уваги до туристичного потенціалу України і Липовецького району зокрема.

Святкове відкриття велосипедного парку відбудеться 31 липня о 17.00 (Центральний парк по вул. В.Липківського та Зіндельса).

Довідка

Програма ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку України» (ППРРУ), метою якої є сприяння суспільному, економічному та територіальному згуртуванню України  розпочала свою діяльність у січні 2013 року та триватиме до липня 2016 року. Реалізація програми надасть можливість підвищити потенціал українських органів державної влади та інших зацікавлених сторін щодо розробки та впровадження ефективної політики регіонального розвитку. Також програма надає фінанси для реалізації конкретних проектів місцевих та регіональних органів влади. Загальний бюджет програми становить 31 млн євро.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов