Де у Вінниці помирають чеські трамваї (фото)

Історія вінницьких трамваїв два роки тому почала відлік другого сторіччя свого існування та мала за свій час кілька епохальних подій. Це були і перші кілометри колії у 1913 році, і відновлення зруйнованих війною колій у 1945-1949 роках, будівництво трамвайного депо у 50-х, і демонтаж трамвайної колії по проспекту Коцюбинського наприкінці 70-х.

Однією з видатних сторінок цієї історії стала поява у Вінниці перших спарених трамваїв чеського виробництва – пасажирських вагонів серії КТ-4-SU, які почали потрапляти до міста у 1981 році. За неповні десять років, Вінниця, наприкінці існування СРСР встигла купити на цеському заводі «ЧКД Прага» 81 трамвай серії КТ-4-SU.

Ці вагони були основою трамвайного парку Вінниці, аж поки у 2009 році діючий мер Вінниці, а нині – голова Верховної Ради України Володимир Гройсман не домовився про постачання швейцарських трамваїв з Цюріха. Отримавши від швейцарського міста понад 106 вживаних, але більш якісних трамвайних вагонів, Вінниці за 5 років майже повністю перейшла на швейцарські вагони. Ну а долю хоч і більш молодих, проте менш якісних чеських трамваїв КТ-4-SU можна зараз побачити на майданчику біля Муніципального ринку, що наприкінці вулиці Червоноармійській.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов