У Вінниці вздовж Барського шосе з’явились нові зупинки

У Вінниці встановлюють нові павільйони для зупинок громадського транспорту по Барському шосе, де у минулому році було побудовано нову трамвайну колію. Наразі там вже встановлено чотири об’єкти. Загалом на відрізку нової лінії попередньо планується обладнати 9 павільйонів.

Про це повідомляє департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради.

Близько п’яти років тому у Вінниці почали з’являтися нові зупинки єдиного зразка. Ними замінювали ті посадочні павільйони, у яких вже вийшов термін використання. Також нові конструкції почали з’являтись і там, де їх взагалі не було, або в місцях, де зупинки громадського транспорту були перенесені.

У цьому році у Вінниці почали встановлювати посадочні павільйони на зупинках, які з’явилися після запуску нової трамвайної колії, що була збудована для покращення транспортного забезпечення жителів мікрорайону Вишеньки. «Тут наразі вже встановлено чотири павільйони на зупинках «100 річчя вінницького трамваю», «Стельмаха», «Квятека», «Західний вокзал». Загалом вздовж нового відрізку колії попередньо планується обладнати 9 таких конструкцій», – каже заступник директора департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради Юрій Павлінчук.

Як розповідають у департаменті комунального господарства та благоустрою, такі конструкції мають естетичний вигляд, якісні та практичні, мають комфортні місця для сидіння. Вони прозорі, зроблені зі скла для того, щоб не перевантажувати міський простір, але в той же час – захищають від опадів, а матовий дах – від сонця. Такі зупинки вписуються в середовище як сучасної, так й історичної забудови. Вони виготовляються в Україні з високоякісних матеріалів.

Винница.info: У Вінниці вздовж Барського шосе з’явились прозорі зупинки
Винница.info: У Вінниці вздовж Барського шосе з’явились прозорі зупинки
Винница.info: У Вінниці вздовж Барського шосе з’явились прозорі зупинки
Винница.info: У Вінниці вздовж Барського шосе з’явились прозорі зупинки
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов