До Вінниці завітали представники місії ЄС

До Вінницької області з дводенним візитом прибули представники Консультативної Місії Європейського Союзу (КМЄС) з реформування сектору цивільної безпеки в Україні. 

Свою роботу на території регіону делегація КМЄС розпочала з офіційної зустрічі із керівниками Вінниччини. Голова Вінницької ОДА Валерій Коровій під час зустрічі з представниками місії розповів про найбільш проблемну ділянку в безпеці, частину кордону з невизнаною ПМР. 

Цю ділянку кордону патрулює Могилів-Подільський прикордонний загін. І зважаючи на виклики сьогодення, нині відпрацьовано додаткові заходи зі зміцнення кордону на ділянці, що межує з Придністров’ям.

Також Валерій Коровій зазначив, що важливою запорукою безпеки громадян є якісна робота правоохоронців. 

«Як голова облдержадміністрації, я дуже зацікавлений в тому, що в Україні прийнято закон про національну поліцію. Ми відстежуємо цей процес в місті Києві. І для мене дуже важливим є ставлення населення до новоствореного формування», - зазначив Коровій. 

Він зазначив, що рівень довіри громадян до міліції є сьогодні доволі низьким, тому необхідно вживати кардинальних заходів у формуванні системи громадської безпеки. І в цьому процесі Україна розраховує також на підтримку інституцій Євросоюзу.

Під час обговорення актуальних питань цивільної безпеки, представники Консультативної Місії ЄС ознайомили вінницьких посадовців з основними завданнями та напрямами діяльності КМЄС. Так, розпочавши свою роботу на території України з грудня минулого року, фахівці Місії мають чітку мету - підвищити довіру людей до правоохоронних органів. До кола їх діяльності належать питання децентралізації, прав людини, гендерної політики та верховенства права в цілому.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов