• Головна
  • До Вінниці завітали представники місії ЄС
17:20, 29 липня 2015 р.

До Вінниці завітали представники місії ЄС

До Вінницької області з дводенним візитом прибули представники Консультативної Місії Європейського Союзу (КМЄС) з реформування сектору цивільної безпеки в Україні. 

Свою роботу на території регіону делегація КМЄС розпочала з офіційної зустрічі із керівниками Вінниччини. Голова Вінницької ОДА Валерій Коровій під час зустрічі з представниками місії розповів про найбільш проблемну ділянку в безпеці, частину кордону з невизнаною ПМР. 

Цю ділянку кордону патрулює Могилів-Подільський прикордонний загін. І зважаючи на виклики сьогодення, нині відпрацьовано додаткові заходи зі зміцнення кордону на ділянці, що межує з Придністров’ям.

Також Валерій Коровій зазначив, що важливою запорукою безпеки громадян є якісна робота правоохоронців. 

«Як голова облдержадміністрації, я дуже зацікавлений в тому, що в Україні прийнято закон про національну поліцію. Ми відстежуємо цей процес в місті Києві. І для мене дуже важливим є ставлення населення до новоствореного формування», - зазначив Коровій. 

Він зазначив, що рівень довіри громадян до міліції є сьогодні доволі низьким, тому необхідно вживати кардинальних заходів у формуванні системи громадської безпеки. І в цьому процесі Україна розраховує також на підтримку інституцій Євросоюзу.

Під час обговорення актуальних питань цивільної безпеки, представники Консультативної Місії ЄС ознайомили вінницьких посадовців з основними завданнями та напрямами діяльності КМЄС. Так, розпочавши свою роботу на території України з грудня минулого року, фахівці Місії мають чітку мету - підвищити довіру людей до правоохоронних органів. До кола їх діяльності належать питання децентралізації, прав людини, гендерної політики та верховенства права в цілому.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...