У Вінниці мусульмани роздали бідним сім баранів (ФОТО)

6 листопада мусульмани відзначили свято жертвоприношення Курбат-Байран. Понад 300 арабів у Вінниці зібралися у місцевій мечеті, що по вул. Матроса Кошки.

Сходитися почали з 8 ранку. Після двогодинної молитви "Хадж" влаштували концерт, за ним танці.

"Згідно Корану, Аллах явився пророку Ібрахіму та наказав принести йому в жертвоприношення сина Ісмаіла. Ібрахім пішов у долину Міна, на цьому місці нині стоїть Мекка, й почав приготування. Син, який знав, що батько його має вбити, не тікав. Коли ніж торкнувся тіла Ісмаіла, Аллах зробив так, що лезо стало тупим. Він не хотів, щоб пророк убивав сина, так перевіряв на вірність та покірність. Аби завершити жертвоприношення, дав Ібрахіму барана. Тому, на це свято ми ріжемо баранів. Третину м'яса роздаємо бідним", - розповів палестинець Дея Абуснаймир, який навчається на п'ятому курсі Вінницького медичного університету ім. Миколи Пирогова.

Вінницькі мусульмани для жертвоприношення придбали 20 баранів.

"Купили у нашого брата, у нього ферма за 50 кілометрів від Вінниці. Баранів зарізали на місці. Проте їх різали за нашими правилами. У нас тварину вбивають згідно науці. Аби кров не йшла у м'ясо, бо у ній багато бактерій та вірусів. Це погано для здоров'я. Потрібно зробити так, поставити тварину і різати її. Поки вона ще жива. Обирали баранів також за нашими правилами. Тварині має бути не більше року, має бути здоровою та не мати фізичних недоліків. Жертвою може бути не тільки баран, ще верблюд або корова", - продовжив Дея.

У Вінниці понад 2000 мусульман. Загалом — це студенти місцевих Медичного та Політехнічного університетів.
Джерело: Gazeta.ua

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
33 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов